Tony Forpus

Vision M02

  • Media owner Tony Forpus
  • Δημιουργήθηκε
New arrival to come...loading..
Ευχαριστώ Σταύρο!

Μετα απο 1 χρονο χρησης του Vision S02 εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος και απο την ποιοτητα αλλα και απο την λειτουργικοτητα.
Σε οτι αναφορα το αισθητικο κομματι ειναι καθαρα υποκειμενικο.
Για εμενα που χρησιμοποιω τις ταιστρες/ποτιστρες (χαμηλα) που ερχονται με το κλουβι και εχω αμμο ως υποστρωμα η "λεκανη" (αισθητικα σε πολλους δεν αρεσει) που εχει ειναι must γιατι δεν πεφτει τιποτα εξω.

Μειονεκτημα ισως ειναι το αυξημενο βαρος του αλλα για μια στιβαρη κατασκευη ειναι κατι αναμενομενο.

Σε φαση αναπαραγωγης θεωρητικα ισως ειναι λιγο πιο περιπλοκο μιας και δεν εχει πλαινες πορτες αλλα αυτο ειναι κατι που ,με το καλο,θα το δω στην πραξη!
 
Πράγματι Αντώνη, είναι βαθύ και μπορείς να διατηρήσεις την καθαριότητα γύρω από το κλουβί.
Πολύ βαριά κατασκευή, υπάρχουν ποιοτικά και στιβαρά κλουβιά με λιγότερο βάρος.
Εμφανισιακά μου άρεσε (?) αλλά συγχρόνως έβλεπα τα ελαττώματα του: όχι πόρτες στα πλαϊνά, στενό σε σχέση με το ύψος του, σκέτη πολυκατοικία!! Και το να βγάζεις μια βαριά (όπως απεδείχθει) πολυκατοικία για να καθαρίσεις την λεκάνη, δεν είναι ότι καλύτερο....
Από τη στιγμή που μου έδωσε η Ελένη αυτό το κλουβί του πέπερ, δεν έχει βγει από την αποθήκη χαχαχααα!! Απλά είναι (και αυτό) κάτι που μου την θυμίζει...
🙂
 

Πληροφορίες

Album
Parrotlets
Από
Tony Forpus
Δημιουργήθηκε
Θεάσεις
743
Σχόλια
3
Βαθμολόγηση
0,00 star(s) 0 αξιολογήσεις

Δεδομένα εικόνας

Όνομα αρχείου
IMG_20200617_223521_039.webp
Μέγεθος αρχείου
1,4 MB
Διαστάσεις
2871px x 3589px

Share media

Back
Top