Αναπαραγωγή Άρχισαν να μεγαλώνουν τα νεογέννητά μου καναρίνια

α σε ευχαριστω πολυ οκ θα περιμενω να βγαλεις

οχι η μανα ειναι ασπροκοκινη ο μπαμπας ειναι γριζοπρασινος
 
στην δικια μου ερωτηση δεν απαντησες να μου φυγει και μενα η αποροια

οκ γραφαμε μαζι, επομενος καλα το καταλαβα οτι μπερδεφτικες, για τη μανα λιπον θελεις ενα μοζαικο κοκκινο αρσενικο το γκριζοπρασινο ανεβασετο μια φωτο οταν μπορεις
 
Δημήτρη έχεις ένα πολύ όμορφο κόκκινο μωσαικό θηλυκό (νομίζω γραμμής αρσενικού). Άρα το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα κόκκινο μωσαικο αρσενικό!
 
ναι το θηλυκο ειναι γραμμης αρσενικου με ενα καλο αρσενικο θα σου δωσει πολυ ωραια αρσενικα.
το αρσενικο σου και αυτο ειναι πολυ ωραιο δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι καποιας ρατσας για να βρεις το καταληλο ταιρι του.
ισως να μας βοηθουσε ο κ. Μακης σε αυτο.

αν δεν ειναι μονο απο τα χρωματα του εγω θα το εβαζα με μια λιποχρωμικη κιτρινη
 
σας ευχαριστω αλλα ο αρσενικος κελαιδα πολυ ομορφα τωρα τι ρατσας ειναι δεν ξερω αν καποιος ξερει ας μας πει
 
εχω ενα ζευγαρι αχατες τοπαζ και μου φαινετε οτι ο αρσενικος που εβαλα φωτο μοιαζει με το θυλικο αχατες τοπαζ εχουν τα ιδια χρωματα
Δημήτρη αυτή η ερώτηση δεν έχει καμία σχέση με το θέμα, στο οποίο θέμα μας παρουσιάζεις τα μικρά και τους γονείς τους. Τέλος τα εκτός θέματος. Η απορία σου μεταφέρθηκε σε νέο θέμα: https://community.petbirds.gr/threads/Ο-αρσενικός-μου-είναι-αχάτης-τοπάζιο.26973/

Ευχαριστώ.
 
Back
Top