Αναπαραγωγή Ένα και καλό!

dimitrios.f

PB New Member
Εγγραφή
5 Απρ 2017
Μηνύματα
217
Πόλη
Βόλος
:) λοιπόν...
Ενα και καλό που λενε...
Μπορει να βγηκε μονο ενα, αλλα για μενα που ειναι η πρωτη αναπαραγωγη
αποτελει μεγαλο σχολειο και ξεχωριστη εμπειρια.
Ευχαριστω τον Γιάννη τον Μισαλούρη που μου εδωσε το ζευγαρι ετοιμο και τις
πολυτιμες συμβουλες του μιας και εχω την τυχη να ζω στο ιδιο μερος με εκεινον
αλλα και ολους εσας που με τα ανεβάσματα σας αντλω
πολυτιμες πληροφοριες, συμβουλες και γνωσεις.
Και επισης το petbirds που με στεγαζει και μπορω να εχω ολους εσας συντροφια.

thumbnail_20170608_115802.webp
 
Δημήτρη, προπόνηση ήταν φέτος. Να το χαίρεσαι και εύχομαι του χρόνου καλύτερα, με τη βοήθεια της εμπειρίας που απέκτησες.

:)
Ετσι ακριβως αγαπητε Σταυρο ευχαριστω πολυ για την παρεα και τις συμβουλες
ολων σας και σας λεω με μεγαλη ειλικρινεια οτι ειμαι πολυ ευτυχης που ειμαι
κοντα σας.
 
Όπως το είπες "ένα και καλό".
Είναι γλύκα το μικρούλι σου, σύντομα να το δείς και στο κλαρί.
Μπράβο σε εσένα για την αγάπη σου και τον @misalouris για την εμπιστοσύνη που σου έδειξε :)
 
Δημήτρη, δεν μπορώ άλλο θα το πω, από την πρώτη στιγμή που είδα τον τίτλο και στο καπάκι τη φωτογραφία του μικρού σκέφτηκα όχι ένα και καλό, αλλά, ένα και χοντρό. 😛
Είναι με άλλα λόγια καλοταϊσμένο - δεν φαίνεται στη φωτό, αλλά είμαι σίγουρος, καθώς θα έχει την αμέριστη προσοχή και των δύο γονέων του.
Να το χαίρεσαι!
 
Δημήτρη, δεν μπορώ άλλο θα το πω, από την πρώτη στιγμή που είδα τον τίτλο και στο καπάκι τη φωτογραφία του μικρού σκέφτηκα όχι ένα και καλό, αλλά, ένα και χοντρό. 😛
Είναι με άλλα λόγια καλοταϊσμένο - δεν φαίνεται στη φωτό, αλλά είμαι σίγουρος, καθώς θα έχει την αμέριστη προσοχή και των δύο γονέων του.
Να το χαίρεσαι!

😀... λογικά ετσι πρεπει να ειναι Γιάννη, αλλα δεν ξερω να κρινω αν ειναι χοντρο...
μια φορα το επιασα προχθες και αλλαξα φωλια, του εβαλα μια καθαρη και το αφησα με την τσοχα.
τωρα βλεπω εχει λερωσει πολυ γυρω γυρω, οποτε αυριο που θα σκαντζαρω παλι φωλια, θα το πιασω
και θα σου πω...🙂
 
Να το χαίρεσαι! Ο κύριος Γιάννης, με την τόση αγάπη του για την εκτροφή καναρινιών δεν μπορεί παρα να σου έδωσε καλά πουλιά... κρίμα που δεν είμαι κι εγώ κοντά στον Βόλο!
Ανέβασε και καμιά φωτό από τους γονείς να τους χαρούμε κι αυτούς, έστω και διαδικτυακώς...
 
Ευχαριστώ πολύ αγαπητέ.
Μακάρι να μπορέσω κάποτε να βγάλω κι εγώ πουλάκια σαν τα δικά σας που θαυμάζω.
Είμαι εκτός πόλης...Αύριο με το καλό θα τα ανεβάσω
 
Back
Top