Γενικά Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά στο φόρουμ του PetBirds

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης muthos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

muthos

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2006
Μηνύματα
821
Πόλη
Περιστέρι
οταν πηρα το πρωτο μου καναρινακι ειμουνα πολι χαρουμενος και μετα με την πρωτη γεννα ειμουνα τρεις λαλουν και δυο χαρευουν και οτι προβλιμα και αν αντιμετοπιζα ρωταγα τα διαφορα μαγαζια και μετα απο λιγα χρονια νομιζα οτι ηξερα πολλα για τους φτεροτους μου φιλους μεχρι που μια μερα αποφασισα να ψαξω στο ιντερνετ για πλιροφοριες και μου εβγαλε καποια σαητ και οταν αρχιζα να διαβαζω και να ρωταω και να λεω καποιες απορειες που ειχα καταλαβα στην ουσια οτι δεν ηξερα ουτε το 1/100 και εδω θελω να μπω ενα μπραβω και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολλα τα παιδια που ειναι μεσα στο φορουμ και απλοχερα βοηθανε οποιον χριαζετε καποια βοηθεια εμενα προσοπικα με εχετε βηθεισει ολοι παρα πολυ και εφχομαι και εγω με των καιρο να βοηθεισω καποιον που δεν θα ξερει

φιλικα

γιαννης
 
Να είσαι καλά Γιάννη και εσύ και τα πουλάκια σου. Είναι πραγματικά πολύ χρήσιμο και αξιέπαινο γενικώς να μοιράζεται κανείς τη γνώση, έστω και αν αυτή εμπλουτίζει ελάχιστα την γνώση των υπολοίπων αφού το σημαντικότερο σε αυτή την ιστορία είναι:
εφχομαι και εγω με των καιρο να βοηθεισω καποιον που δεν θα ξερει
Ακόμη και όλα να τα ξέρει κανείς, είναι εντελώς άχρηστα κυριολεκτικά, από τη στιγμή που δεν μπορούν να χρησιμεύσουν κανέναν άλλον. 😉
 

Σχετικά θέματα

Back
Top