Γενικά Έχει αγοράσει κάνεις από αυτό το εκτροφείο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης StaVr0sSs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

StaVr0sSs

PB Member
Εγγραφή
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
630
Πόλη
Χανιά
Εδω και καιρο σκεφτομαι την αγορα ενος μικρου parrotlet ή κοκατιλ...
Κοιταξα σε αυτο το εκτροφειο http://www.tropicalbirdfarm.gr/Content/Index.asp
Δυστυχως δεν μου απαντησαν βεβαια...
Αλλα μηπως εχει αγορασει καποιος απο εκει...
Ειναι αξιοπιστο...
 
Εχω ακουσει καλα λογια.
Οταν εψαχνα για σενεγαλις μιλουσα με εναν εκτροφεα απο εκει.
Τωρα δεν γνωριζω αν καποιος εχει αγορασει απο εκει.
 
και τελικά γιατί δεν πήρες σενεγάλης;

( senegal groupie εδώ... 😛 )



Σταύρο, δεν μπορείς να πας να ρίξεις μια ματίτσα;
Δεν νομίζω πως θα πουν όχι...
 
εγω ηθελα παροτλετ αλλα μου ειπε οτι τα εχει δωσει και εχει κρατισει λιγα... Και γενικα σαν να μην ηθελε να παρω παροτλετ.. Ενω οταν ειχα ρωτισει για αλλο ειδος ηταν πολυ εξυπηρετικος...
 
εγω ηθελα παροτλετ αλλα μου ειπε οτι τα εχει δωσει και εχει κρατισει λιγα... Και γενικα σαν να μην ηθελα να παρω παροτλετ.. Ενω οταν ειχα ρωτισει για αλλο ειδος ηταν πολυ εξυπηρετικος...
;
ok...
Eυχαριστω πολυ Αγγελε... 😉
 
και γω οταν μιλησα μαζι του μια χαρα μου φανηκε και πανω απ`ολα ειναι Αθηνα!
 
πρεπει να ειναι πολυ καλος δεν εχω παει στις εγκαταστασεις του αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα, σε αντιθεση με τον αργυρου που ολο κ κατι ακουμε
 
ειχα μιλησει εγω παλιοτερα με αυτο το κετροφειο για εναν μεσαιου μεγεθους παπγαλο, αλλα δε μπορουσε να μου τον στειλει γιατι ηταν μονος του εκεινη την περιοδο... Μου φαινετια ακλο εκτροφειο αν και εχει να ανανεοσει τον καταλογο του απο τον μαιο...
 
μια παρατηρηση που την εχω ξαναπει εδω μεσα, απο οταν εβαλε τιμοκαταλογο ο ηλιας (αυτος που λετε) ο Αργυρου εβγαλε τον δικο του τιμοκαταλογο απο το site του
 
Οταν εψαχνα εγω για parrotlet Σταυρο, ειχα τηλεφωνησει στον Ηλια. Δεν τον ξερω τον ανθρωπο, μου εκανε εντυπωση ομως πως επειδη δεν ειχε ο ιδιος, μου συστησε αμεσως εναν χομπιστα εκτροφεα.
 
Οταν εψαχνα εγω για parrotlet Σταυρο, ειχα τηλεφωνησει στον Ηλια. Δεν τον ξερω τον ανθρωπο, μου εκανε εντυπωση ομως πως επειδη δεν ειχε ο ιδιος, μου συστησε αμεσως εναν χομπιστα εκτροφεα.

Λογικό να συστήνει κάποιον την στιγμή που συνεργάζεται μαζί του, είτε δίνοντας πουλία είτε πέρνοντας.
 
Λογικό να συστήνει κάποιον την στιγμή που συνεργάζεται μαζί του, είτε δίνοντας πουλία είτε πέρνοντας.
;Δεν ξερω αν συνεργαζεται η' οχι, πως μπορεις να το λες με σιγουρια αυτο Γρηγορη; (δεν εκανε το ιδιο και στην περιπτωση του Αγγελου).
 
Για να λέω κάτι ίσως να έχω μια καλύτερη άποψη περι του εκτροφείου, καθώς και των ''εκτροφέων'' που συνεργάζεται. Ο Άγγελος ίσως να μπορεί να απαντήσει μόνος του για την παραπάνω περίπτωση, και ίσως να είχατε καταλήξει και στον ίδιο εκτροφέα...
 
Back
Top