Διατροφή Έχει δοκιμάσει κανείς τα Comed Miobol και Fertibol;

alexisthes

PB New Member
Εγγραφή
30 Ιουν 2021
Μηνύματα
293
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Έχει δοκιμάσει κανένας comed miobol και fertibol? Ως αρχάριος δεν έχω δώσει κανένα σκεύασμα αλλά τώρα που μπαίνω πιο βαθειά και πιο οργανωμένα το σκέφτομαι.. Ευχαριστώ
 
Έχει δοκιμάσει κανένας comed miobol και fertibol? Ως αρχάριος δεν έχω δώσει κανένα σκεύασμα αλλά τώρα που μπαίνω πιο βαθειά και πιο οργανωμένα το σκέφτομαι.. Ευχαριστώ
Η COMED είναι απο τις πλέον αξιόπιστες εταιρίες του είδους. Κοίταξε τις ημερομηνίες λήξης και διάβασε προσεκτικά τις οδηγίες χρήσης πριν δώσεις οτιδήποτε. Μπορούν να δωθούν ταυτόχρονα στην αυγοτροφή στις αναλογίες που προτίνονται.
 
Πολλά καλά σκευάσματα κυκλοφορούν στην αγορά,ανάμεσα τους και τα Comed,αυτό που κοιτάμε πρώτα όμως είναι το τι ανάγκες έχουμε και ποιο σκεύασμα τις καλύπτει.
 
@Tony Forpus , ειναι η δευτερη χρονια που θελω να βαλω τα πουλια μ για γεννα, περσυ ειχα ενα ζευγαρι που τ εβαλα για δυο γεννες, ημουν τυχερους γτ πυρωσανε τ απριλη, εγω απλα εδινα σπορους, αυγο, φρουτα και λαχανικα, δεν μπηκα στην διαδικασια να τα προετοιμασω , να τα πυρωσω κτλ, φετος με λιγη παραπανω ''εμπειρια", ειπα να ψαχτω και να το οργανωσω πιο μεθοδικα και πιο "επαγγελματικα". Κοιταω γενικα περα απο φρεσκα λαχανικα, φρουτα και βοτανα να δωσω και καποια σκευασματα ωστε να συμπληρωσω αν τυχον καποια κενα σε βιταμινες , ιχνοστοιχεια κά που μπορει να προκυψουν απο την διατροφη που τους παρεχω. Για αυτο ρωταω για τα προιντα της COMED και Versele-Laga Oropharma Ferti-Vit για να ξεκινησω την προετοιμασια ..
[automerge]1640777197[/automerge]
@mgerom οκ κ. Μακη, ευχαριστω
 
Back
Top