Διατροφή Έχει δοκιμάσει κανείς το: "Witte Molen Πλήρης τροφή για μεγάλους παπαγάλους"

marianna2384

PB Member
Εγγραφή
22 Απρ 2008
Μηνύματα
397
Πόλη
Ραφήνα
Witte Molen Πλήρης τροφή για μεγάλους παπαγάλους
Το βρήκα σε ενα e shop...
Ψάχνω να βρω ενα pet shop στην ανατολικη αττικη που να εχει pellets αλλα τίποτα! Ολα εχουν "πολύ καλές" άλλες τροφες... (σπόρια). Απορώ γιατι ομως δεν εχουν ολα τα pet shops pellets; Δεν θα επρεπε;
 

Συνημμένα

  • imagemagic.webp
    imagemagic.webp
    4,7 KB · Προβολές: 101
Επισης βρηκα και ενα προϊον ενισχυτικο ομιλίας! Ύπάρχει περιπτωση για κάτι τέτοιο;
 
Επισης βρηκα και ενα προϊον ενισχυτικο ομιλίας! Ύπάρχει περιπτωση για κάτι τέτοιο;

οχι... Μου ακουγεται σκετη κοροιδια... 😀 τιποτα βιταμινες θα ειναι...

τα pellets δυστυχως δεν ειναι διαδεδομενα στην Ελλαδα διοτι ο πολυς ο κοσμος δεν θεωρει καν τα πουλια κατοικιδια, τα βαζει σε αλλη κατηγορια σαν παρακατιανα... Οι περισσοτεροι οταν ακουνε παπαγαλος εχουν την ιδεα του γκρι παπαγαλου σε ενα μικρο κλουβι σε μια γωνια του μαγαζιου η του σπιτιου με ενα καθρεφτακι και μια χουφτα σπορια να κανει τον κλοουν και να μιλαει...

οταν καταλαβουμε ποσο υπεροχα και ιδιαιτερα ζωα ειναι και τους δωσουμε την αναλογη αξια τοτε θα ζηταμε ολοι πελετς και θα αναγκαστουνε τα μαγαζια να φερουνε.


γιατι δεν παραγγελνεις απο e-shop? δεν χρειαζεται πιστωτικη. η βαζεις τα χρηματα στην τραπεζα η με αντικαταβολη στην πορτα... εγω ετσι κανω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. 😉 σε 3 μερες τα εχω στο σπιτι μου.
 
το ξέρω οτι εχει ξαναειπωθει αλλα σε παρακαλώ μπορεις να μου γραψεις το link για το συγκεκριμενο site; Καπου το ειχα ξαναδει αλλα ειμαι και στη δουλεια και δεν εχω πολυ ωρα για να ψαξω...
 
Περίμενα κάπου σε καποιο μαγαζι να τα βρω και πήγα σε 5 στη σειρά αλλα τίποτα...
 
Back
Top