Διατροφή Έχετε αγοράσει προϊόντα Evia Parrots;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

eva vrs

PB Known Member
Εγγραφή
18 Νοε 2015
Μηνύματα
3.476
Έχετε αγοράσει προϊόντα αυτής της εταιρίας;
Είναι καλή;
Βλέπω στο birdmarket, έχει πολλά είδη αυτής της εταιρίας και θα ήθελα να πάρω κάποια φυσικά συμπληρώματα που έχει...

Προσωπικά έχω πάρει μόνο το κάρβουνο τους και τον βρωσιμο ζεολιθο...
 
Απλα η δικια μου ειναι λιγο ιδιοτροπη, οτι νεο της παω το πεταει; Πηρα απο evia γκριντ και οταν το βλεπει δαγκωνει το κύπελλο και το αναποδογυριζει
Πηρα κ τα φυτρα, τα εβρασα τσιμπησε 2 η 3 και το υπολοιπο μπωλ το αφησε,5 φορες ξαναεβαλα και 5 φορες για πεταμα
 
Έχω δοκιμάσει το Herb Mix και το Small Parrot Mix. Τα βότανα τα ανακάτεψα με την αυγοτροφή με καλή αποδοχή και το Small Parrot Mix (βρασμένο για μισή ώρα) σε κάποια κλουβιά εξαφανίστηκε και σε κάποια άλλα είχε μέτρια αποδοχή. Τα θεωρώ πάντως καλά προϊόντα.
 
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά!
Τον τελευταίο χρόνο έμαθα γι'αυτην την εταιρία..
Βλέπω που έχει όντως πολλά προϊόντα, αλλά "δίσταζα" να αγοράσω κάτι, γιατί δεν γνώριζα άμα είναι αξιόπιστη.
 
Βρε παιδιά δεν σας φαίνεται το όνομα της μάρκας κάπως... Και οι συσκευασίες λίγο eightίλα;
Δε νομίζω να αγόραζα ποτέ, αλλά να μου πεις εγώ είμαι και εκτροφέας, δεν ξέρω τι να πω... Μπέρδεμα η υπόθεση!
 
Βρε παιδιά δεν σας φαίνεται το όνομα της μάρκας κάπως... Και οι συσκευασίες λίγο eightίλα;
Δε νομίζω να αγόραζα ποτέ, αλλά να μου πεις εγώ είμαι και εκτροφέας, δεν ξέρω τι να πω... Μπέρδεμα η υπόθεση!

Δημητρη αυτο που λες ειναι αληθεια και υπαρχει και ελλειψη documentation στις συσκευασιες.
Δινει την εντυπωση ημιερασιτεχνικης προσπαθειας που βγηκε στο εμποριο. Νομιζω προκειται για μικρη οικογενειακη "επιχειρηση".
 
Εγώ παίρνω συνέχεια φυτρα και μπορώ να πω τα τιμούν μέχρι και το τελευταίο. Την θεωρώ πολύ καλή εταιρεία, έχω πάρει και καρβουνακι και πρόσφατα πήρα μια πέτρα με ζεόλιθου αλλά δεν την έχω βάλει ακόμη.
 

Σχετικά θέματα

Back
Top