Γενικά Έχετε χρησιμοποιήσει το repello neem bird spray;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TheBigL
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

TheBigL

PB Member
Εγγραφή
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.911
Πόλη
Αθήνα
Ήθελα να ρωτήσω το repeli bird spray το γνωρίζει κανείς; Κάνει δουλειά;
 
Μιλάς για το Repello neem Bird Spray;
Αν ναι... Θα περιμένεις τις γνώμες όσων έχουν εμπειρία μαζί του..
Εγώ δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ...
 
Ναι γι'αυτό.Από ότι γράφει ψεκάζεις και το πτηνό και το κλουβί.
 
Το έχω χρησιμοποιήσει. Έχει πολύ όμορφη μυρωδιά αλλά νομίζω δεν είναι τόσο δραστικό όσο το Chevitren ή το Pinex. Θα έλεγα να προτιμήσεις Chevitren ή Pinex! 👍
 
Βασικά ζήτησα ένα για πρόληψη πιο πολύ και για ψέκασμα στο πουλί και στο κλουβί. Το pinex το είχε αλλά μου είπε το pinex είναι πιο πολύ για το κλουβί και όχι για το πουλί.
 
Βασικά ζήτησα ένα για πρόληψη πιο πολύ και για ψέκασμα στο πουλί και στο κλουβί. Το pinex το είχε αλλά μου είπε το pinex είναι πιο πολύ για το κλουβί και όχι για το πουλί.
Και το Chevitren και το Pinex είναι για πρόληψη και είναι και για πάνω στο πουλί και στο χώρο και στο κλουβί. Εγώ βουτάω και όλες τις πατήθρες στο Chevitren και κάνω και τα πουλιά μπάνιο. Και Pinex Powder ρίχνω στις φωλιές και πάνω στους νεοσσούς. Ποτέ δεν είχα θέμα!
 
Δηλαδή αν πάρω και το Pinex να μην προτιμήσω το spray?Λες τη σκόνη καλύτερα;
Καλά για την ώρα θα δοκιμάσω αυτό που πήρα και θα σας πω.
 
Δηλαδή αν πάρω και το Pinex να μην προτιμήσω το spray?Λες τη σκόνη καλύτερα;
Εγώ έχω για σπρέι το Chevitren με το οποίο ψεκάζω ΤΑ ΠΑΝΤΑ μια φορά τον μήνα τουλάχιστον, και το Pinex Powder για νήματα, φωλιές και νεοσσούς. Όλα αυτά που κάνω είναι προληπτικά και κάνουν πολύ καλή δουλειά!
 
Το έχω χρησιμοποιήσει για προληπτικούς λόγους και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Όλα οκ. Βέβαια δεν ξέρω κατα πόσο θα ήταν αποτελεσματικό αν υπήρχε ήδη πρόβλημα.
 
Το έχω χρησιμοποιήσει. Έχει πολύ όμορφη μυρωδιά αλλά νομίζω δεν είναι τόσο δραστικό όσο το Chevitren ή το Pinex. Θα έλεγα να προτιμήσεις Chevitren ή Pinex! 👍
Aυτό που γράφει η Αλίκη.. Πολύ ήπιο.
 
Back
Top