Διατροφή Ήπιε όλο το νερό της ποτίστρας

Omorfoulis

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.313
Πόλη
Αγρίνιο
Καλημέρα παιδια! Έχω μια απορία...χθες είχα βάλει στην ποτίστρα του Τζίμακου σε 100 μλ δύο σταγόνες μηλοξυδο το πρωί είδα είχε πιει όλο τονερο 😵δεν χύθηκε κάπου... Να του ξαναβάλω μηλοξυδο ήεχει πιει αρκετά αφού ήπιε όλη την ποτίστρα;
 
Βλέπω απίθανο να έχει πιεί αυτή τη ποσότητα νερού... Μήπως έβρεχε το πτέρωμα του; Η άποψη μου είναι πως δεν χρειάζεται να του βάλεις πάλι μηλόξυδο.
Τον είχα έξω μέχρι που τον έβαλα για ύπνο @Sissy , κι εμένα απίθανο μου φαίνεται αλλά λείπει σχεδόν όλο! Εγώ για καλό κ για κακό δεν βάζω άλλο μηλοξυδο!
 
Δεν γινεται να το εχει πιει, ειναι πραγματικα απιθανο να εχει πιει σε μια μερα 100 ml νερο. Η το εχει κανει "μπανιο" ή η ποτιστρα χανει απο καπου νερο, και καλο ειναι να το προσεξεις αυτο.
 
Δεν γινεται να το εχει πιει, ειναι πραγματικα απιθανο να εχει πιει σε μια μερα 100 ml νερο. Η το εχει κανει "μπανιο" ή η ποτιστρα χανει απο καπου νερο, και καλο ειναι να το προσεξεις αυτο.
Μα κ εμένα μου φάνηκε απίθανο. Θαψαξω την ποτίστρα μήπως χάνει από κάπου νερό αλλά είναι η πρώτη φορά που είναι τόσο άδεια...
 
Back
Top