Γενικά Ήρθε η στιγμή να ακούσετε τα καναρινάκια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Elli
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Elli

PB Member
Εγγραφή
13 Μαϊ 2020
Μηνύματα
1.940
Πόλη
Αθήνα
Καλησπερα σε ολους!

Με την πολυτιμη βοηθεια του @Γιαννης17 θα βαλω βιντεακι απο τα καναρινακια μου!βεβαια δεν εχει εικονα μονο ηχο αλλα για πρωτη φορα ειναι μια χαρα!ανοιγω σαμπανια με τετοιο κατορθωμα 🤣!σιγα σιγα θα μαθω και θα εχω πολλα βιντεακια!

Σε ευχαριστω πολυ @Γιαννης17 και ευχαριστω πολυ @ParrotletTwityZeta που αμεσως οταν ειδες το μηνυμα μου,μου απαντησες 😁!

Περιμενω τις αντιδρασεις σας!εδω παντως στο σπιτι αντεχουμε ακομα με μια τετοια γλυκια φασαρια 😍

Σας ευχαριστω ολους!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
@giannisvlg Εμενα ακομα δεν με εχουνε κυνηγησει 🤣
[automerge]1607156488[/automerge]
@ParrotletTwityZeta Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ 😍 Να σαι καλα!
[automerge]1607156648[/automerge]
@christina07 Και εμενα με ηρεμουν παρα πολυ!δεν φανταζεσαι ποσο!Σε ευχαριστω πολυ 😍 Να σαι καλα!
 
@PanagiotisAgrinio Σε ευχαριστω παρα πολυ Να σαι καλα!Ναι ευτυχως οι γειτονες εχουν και εκεινοι καναρινια οχι τοσα πολλα βεβαια οποτε ειμαστε κομπλε μεχρι στιγμης! 😁
[automerge]1607188025[/automerge]
@MyRoksi Σε ευχαριστω παρα πολυ Να σαι καλα!Εννοειτε οτι θα ανεβασω κι αλλα βιντεακια!τωρα που εκανα την αρχη στα βιντεο... 🤣 θα υπαρχουν πολλα βιντεακια!
[automerge]1607188468[/automerge]
@ianos Σε ευχαριστω παρα πολυ Να σαι καλα!Ναι σε εξωτερικο χωρο τα εχω (μπαλκονι)!αλλα επειδη οταν βγαινω ψιλοσταματουν πηγα πισω απο το παντζουρι που δεν ειχα ανοιξει ακομη και τα ηχογραφησα!τα ξαφνιασα,τους εκανα προσποιηση απο τα πλαγια 🤣 γιατι παντα μα παντα οταν βγαινω εξω ψιλοσταματουν το τραγουδι τους!
 
Τελευταία επεξεργασία:
@dRain Υπαρχουν αλλοι δυο φωνακλαδες 🤣

Ο Αχιλλεας (νονα @ΜΑΡΙΑαα)
IMG_20200721_115956.jpg

Και ο Ορφεας (νονος @Γιαννης17)
Polish_20200918_215357124.jpg

Ο καθενας προσπαθει να σκεπασει τον αλλον στο τραγουδι 🤣
Σταματανε μονο οταν ειναι για φαγητο 🤣
 
@christina07 αυτες που εβαλα ειναι οι παλιες!δεν εχω βγαλει νεες φωτογραφιες!δινω τον λογο μου μεχρι την Κυριακη να βγαλω και να παρουσιασω τις νεες φωτογραφιες 😍
[automerge]1607377644[/automerge]
@giannisvlg 🤣 καποια στιγμη θελω να το κανω και αυτο!μονο να βρω τον χρονο θελω και θα γινει και αυτο 😁
 
Back
Top