Αναπαραγωγή Αβγό Cockatiel πως θα το κάνω να εκκολαφτεί;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης DaniGK
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

DaniGK

PB New Member
Εγγραφή
27 Ιουν 2008
Μηνύματα
51
Πόλη
Λάρισα
Καλημέρα παιδιά. Ελπίζω να περάσατε καλά το καλοκαίρι. Εγώ πάντως όχι. Τέλος πάντων εγώ έχω ένα αρσενικό Cockatiel και κάποιοι γνωστη μου μου είπανε οτε έχουνε και αυτή Cockatiel ένα αρσενικό και ένα θηλυκό. Το οποιο θηλυκό γεννάει συνεχεια αβγά αλλα δεν τα κλωσάει και τους ζήτησα να μου φέρουνε ένα αβγό αλλα το δικώ μου είναι αρσενικό οποτε πιθανότητα για να το κλωσήσει δεν iparxoun. Πos θα μπορέσω να το κάνω να εκκολαφτεί; 🙄
 
Ψάξε στο φόρουμ για εκκολαπτική μηχανή. Όπως λέει και η Πωλίνα χωρίς εκκολαπτική δεν γίνεται κάτι, αλλά και εκκολαπτική να έχεις χρειάζεσαι και θερμοκοιτίδα. Οι εκτροφείς χρησιμοποιούν τους εξής:
Egg Incubator - Parrot cages - Parrot Toys - Parrot Cage - Hatch-It Incubators, UK

Egg Incubator - Parrot cages - Parrot Toys - Parrot Cage - Hatch-It Incubators, UK
 
xexe. Είναι ακριβές η μια κάνει 234 euro στο εξωτερικό φαντάσου εδώ e και η άλλη ένταξη καλή είναι αλλα "μετοσα" "χριμετα" περνώ ένα μωρό cockatiel εξημερωμένο ευχάριστο πάντως για τις πληροφορίες!
 
καλα τα λες.
δε μου λες οι αλλοι που εχουν το ζευγαρι τους εχουν βαλει φωλια η τα γενναει κατω τα αυγα και γιαυτο δεν τα κλοσσαει;
 
Back
Top