Αγορά Αγορά ήμερου νεαρού ringneck ή monk

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ubi lubi
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

ubi lubi

PB New Member
Εγγραφή
5 Μαρ 2021
Μηνύματα
6
Πόλη
Λάρισα
Καλησπέρα, ψάχνω να αγοράσω νεαρό ήμερο ringneck ή monk παπαγάλο, για αποστολή στην Λάρισα.
Όποιος γνωρίζει κάποιον καλό εκτροφέα ή είναι ο ίδιος εκτροφέας ας αφήσει κάποια στοιχεία επικοινωνίας/πληροφορίες.
Ευχαριστώ!
 
Γούστα είναι αυτά! Εγώ προσωπικά θα επέλεγα ringneck όπως και αγόρασα πριν λίγες μέρες.(Βέβαια με εξαπάτησαν) Ξέρω ότι οι ringneck είναι πολύ δραστήριοι, παιχνιδιάρικοι, ζωηροί, σου προσφέρουν συντροφιά, εκπαιδεύοντε εύκολα, μπορούν να μάθουν περίπου εώς και 240 λέξεις κ.α. Βέβαι και οι μονκ είναι καλοί. Εγώ λοιπόν θα σου πρότινα ringneck μωρό αλλά πάρε ότι θες(Πρόσεχε από που θα πάρεις, μην σε εξαπατήσουν όπως και εμένα)
 
@beljohn Ευχαριστώ. Εσύ από που πήρες τον παπαγάλο σου; Έτσι ώστε να ξέρω τι να αποφύγω.
 
@ubi lubi , κοίταξε αν θέλεις τα μηνύματα στο παρακάτω θέμα. Στο κάθε ένα από αυτά, αν ακουμπάς το ποντίκι πάνω στο όνομα του μέλους που το έγραψε, θα βλέπεις και την ημερομηνία της τελευταίας φοράς που μπήκε στο φόρουμ (Εμφανίστηκε), και αν είναι κοντινή, ίσως θα μπορούσες να στείλεις μήνυμα ρωτώντας αν έχουν διαθέσιμο πουλάκι από αυτά που θέλεις.
Καλή επιτυχία στην αναζήτησή σου
 
@ubi lubi υπάρχει ένα pet shop το οποίο ονομάζεται bird market έχω ένα μονκ από εκεί και είναι ήμερο και ... του πήρε μόνο 2 μέρες να προσαρμοστεί . Επιπλέον οι τιμές είναι ιδανικές!
[automerge]1617183716[/automerge]
(Μπορείς να πας εκεί να το δεις )
 
Back
Top