Φροντίδα Αγορά κλουβιού Hagen Vision M01 από το Amazon για πάροτλετ

Ελένη ΣΤ

PB New Member
Εγγραφή
1 Ιαν 2019
Μηνύματα
19
Πόλη
Μαρκόπουλο
Καλημέρα έχω δει στο Amazon το κλουβί hagen vision m01 έχει κάνει κάνεις κάποια αγορά από εκει; Είναι αξιόπιστο;
 
Χρονια τωρα ψωνιζω απο αμαζον, ομως τα μεταφορικα δες γιατι εκτος απο Γερμανια ολα τα υπολοιπα ειναι ακριβα! Επισης αν το παραγγείλεις απο Αμερικη εχε υποψιν πανακριβα μεταφορικα μετα τελωνειου κ εκτελωνισμου

Μολις ειδα οτι στο αμαζον Γερμανιας βγαινει 90 ευρω με αποστολή!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χρονια τωρα ψωνιζω απο αμαζον, ομως τα μεταφορικα δες γιατι εκτος απο Γερμανια ολα τα υπολοιπα ειναι ακριβα! Επισης αν το παραγγείλεις απο Αμερικη εχε υποψιν πανακριβα μεταφορικα μετα τελωνειου κ εκτελωνισμου
Βρήκα το ίδιο από το Zooplas αλλά είναι σε λίρες δεν λέει κάτι έξτρα! Έχει αγοράσει κάνεις από αυτό το site!
[automerge]1546544424[/automerge]
Χρονια τωρα ψωνιζω απο αμαζον, ομως τα μεταφορικα δες γιατι εκτος απο Γερμανια ολα τα υπολοιπα ειναι ακριβα! Επισης αν το παραγγείλεις απο Αμερικη εχε υποψιν πανακριβα μεταφορικα μετα τελωνειου κ εκτελωνισμου

Μολις ειδα οτι στο αμαζον Γερμανιας βγαινει 90 ευρω με αποστολή!
Ευχαριστώ πολύ!
 
Βρήκα το ίδιο από το Zooplas αλλά είναι σε λίρες δεν λέει κάτι έξτρα! Έχει αγοράσει κάνεις από αυτό το site!
[automerge]1546544424[/automerge]

Ευχαριστώ πολύ!
μονο το Ελληνικο zooplus στελνει Ελλαδα, τα υπολοιπα κ εγγραφή να κανεις δεν σου στελνουν τιποτα, ειχα παιδευτει αρκετα στην αρχη!
[automerge]1546587205[/automerge]
Πληρώνεις με Paypal Ανέστη;
Εννοειται οτι με paypal παντα βρισκεις ακρη γιατι ο πωλητης ελεγχεται απο τους κανονες του χρηματοπιστωτικου ιδρυματος, αυτο ισχυει για οποιαδηποτε αγορα, οχι μονο στο ebay, το αμαζον δεν εχει paypal αλλα κ εκει αν δεν ερθει το δεμα σε προκαθορισμενη ημερομηνια στο ξαναστελνουνε οταν τους το πεις και σου μενει και το αρχικο που καποια στιγμη θα ερθει! Σπανια αλλα μουχει τυχει μια φορα! Ολα τα ηχητικα μου τα εχω αγορασει απο αμαζον και ολα ηταν αψογα ακομα κ τα προιοντα που ηταν απο επιστροφη λογω λαθος αγορας! βεβαια εκει διαβαζεις και ρωτας τον πωλητη για την κατασταση του προιοντος
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top