Ομαδική παραγγελία Αγορά των συμπληρωμάτων του ετήσιου προγράμματος της Landmark

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TZANNSPY
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

TZANNSPY

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
1.707
Πόλη
Άγιος Δημήτριος
αρχείο λήψης.webp

Σκέφτομαι σε κάποια, τουλάχιστον, από τα ζευγάρια μου να ξεκινήσω την παροχή συμπληρωμάτων διατροφής της Landmark ακολουθώντας πιστά το προτεινόμενο ετήσιο πρόγραμμα της εταιρείας.
Μιλάμε για περίπου 14-16 σκευάσματα με το ανάλογο κόστος.
Ψήνεται κανείς να το ακολουθήσουμε μαζί μοιράζοντας το κόστος;
Υπάρχουν στο εμπόριο μπουκαλάκια γυάλινα με σταγονόμετρο στα 1-2 ευρώ, τα οποία δεν με πειράζει να χρησιμοποιήσω εγώ...
Το ίδιο μπορεί να γίνει και με το Elector!

Για πείτε...


υγ @Stavros δεν βρίσκω το κατάλληλο πρόθεμα, ας μπει και στις ομαδικές, αν έτσι κρίνεις...
 
Να τονίσω πως μιλάμε για συμπληρώματα κι όχι φάρμακα.
Επίσης να πω ότι τα σκευάσματα καλύπτουν όλο το έτος από προετοιμασία αναπαραγωγής, ζευγάρωμα, ωοτοκία, μεγάλωμα νεοσσών, πτερρόροια, εκθέσεις κτλ
Προσωπικά έχω ξαναχρησιμοποιήσει διάφορα σκευάσματα της εταιρείας αλλά όχι το πλήρες πρόγραμμα.
 
Προσωπικά έχω ξαναχρησιμοποιήσει διάφορα σκευάσματα της εταιρείας αλλά όχι το πλήρες πρόγραμμα.
Μήπως μπορείς να μας πεις ποια χρησιμοποίησες και τι αποτελέσματα είδες;
Ρωτάω γιατί η landmark έχει πολλά τα οποία είναι παραπλήσια. Εγώ τη βιταμίνη Ε χρησιμοποίησα από την εταιρεία δύο χρονιές και μπορώ να πω ότι έμεινα ικανοποιημένος. Δεν έχω ξαναχρησιμοποιησει φυσικά και κάποιας άλλης εταιρείας για να κάνω σύγκριση
 
Τα βασικά Αμινοξέα + Βιταμίνες 12 / plus, Ασβέστιο Ca+D3+P κτλ.
Κι εγώ έμεινα ικανοποιημένος.
Ορατά αποτελέσματα, δεν ξέρω, μήπως είναι το γεγονός πως δεν ταλαιπωρήθηκα από θανάτους και ασθένειες;
 
Ειμαι μεσα σε μια τετοια κινηση αν υπαρξει ενδιαφερον και ρίξουμε το κοστος ανα ατομο.

Για τα ετήσια προγράμματα των εταιριών εχω παντα καποιες επιφυλάξεις γιατι πιστευω οτι πιο πολυ κινουνται με βαση το marketing και την προώθηση των προϊόντων τους αλλα αυτο ειναι κατι που το συζηταμε.
Παντως δεν ειναι δυσκολο να καταρτισουμε ενα προγραμμα δικό μας

Επισης σε οτι αναφορα τα σκευασματα θα μπορούσαμε να παμε και σε "best in slot" σκευάσματα με βαση την σχεση ποιοτητας τιμης.
Απλη καταθεση σκεψεων 🙂
 
Παντως δεν ειναι δυσκολο να καταρτισουμε ενα προγραμμα δικό μας

Επισης σε οτι αναφορα τα σκευασματα θα μπορούσαμε να παμε και σε "best in slot" σκευάσματα με βαση την σχεση ποιοτητας τιμης.

Βιαστικά, θα πω πως έχει την σημασία του για εμένα να πάμε by the book.

Ούτε το καλύτερο προϊόν ανά περίπτωση με ενδιαφέρει στο παρόν project.

Π.χ θέλω, βάσει προγράμματος, να δίνω τη Δευτέρα (Ca+D3+P), την Τετάρτη (Ασβέστιο + Φώσφορο Υδατοδιαλυτό μείγμα) και την Παρασκευή (Ασβέστιο) και όχι το καλύτερο σκεύασμα Ασβεστίου.
Κάτι ανάλογο συμβαίνει και με τις πολυβιταμίνες...

Έτσι θα μπορέσω να κρίνω αν αξίζει τον κόπο και το κόστος.

Όσον αφορά την ομαδική, υπάρχουν σε 100ml & 200ml, πιστεύω πως με 50ml βγάζεις την χρονιά.
Άρα ψάχνουμε για ομάδα 2-4 ατόμων το πολύ...
[automerge]1576772042[/automerge]
01) Herbal extracts plus
02) Vitamin K
03) Vitamins A, D3, E, C
04) Herbal extracts
05) Aminoacids+Vitamins Forte
06) Ασβέστιο+D3+Φώσφορο
07) VitEsel 100
08) Minerals+D3
09) Aminoacids+Vitamins
10) Aminoacids+Vitamins plus
11) Σύμπλεγμα Βιταμινών Β
12) Ασβέστιο+Φώσφορο Υδατοδιαλυτό μείγμα
13) Vitamin C-100
14) Υγρή Δεξτρόζη
15) Ηλεκτρολύτες
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ανεβαζω το ετησιο της Landmark και συγκριτικά το ετησιο της Oropharma (Versele Laga)
 

Συνημμένα

Υπαρχει καπου το πρόγραμμα Σπυρο να του ριξουμε μια ματια;

Παρατηρω πχ πολυ ασβεστιο στην περιγραφη.
Το έχω σε φυσική μορφή και σε PDF αλλά δεν μπορώ να το ανεβάσω.
Το ασβέστιο είναι παράδειγμα όχι της συχνότητας χορήγησης αλλά των παραπλήσιων σκευασμάτων...
[automerge]1576799798[/automerge]
Το έχω σε φυσική μορφή και σε PDF αλλά δεν μπορώ να το ανεβάσω.
Το ασβέστιο είναι παράδειγμα όχι της συχνότητας χορήγησης αλλά των παραπλήσιων σκευασμάτων...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top