Διατροφή Αγορά 20 κιλης συσκευασίας vadigran - breeder plus

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TheBigL
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

TheBigL

PB Member
Εγγραφή
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.911
Πόλη
Αθήνα
Εδώ και καιρό με δυο τρια παιδιά είχαμε πει να αγοράσουμε ένα τσουβάλι τροφή αλλά λόγω καλοκαιριού τότε που κάποιοι λείπανε διακοπές λόγω του ότι κάπου ξεχάστηκε δεν έγινε ποτέ.
Τώρα ξαναήρθε στο προσκήνιο η αγορά 20 κιλης συσκευασίας και το μοίρασμα αυτής. Θα ενδιέφερε κάποιον να πάρει για να ξέρουμε πόσοι θέλουνε;Η τροφή θα είναι της vadigran η breeder plus.
Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας πει πόσα κιλά θέλει και κυρίως από Αθήνα καθώς είναι δύσκολο να βγάλουμε άκρη με μεταφορικές.Αν τώρα κάποιος έχει ανάγκη από επαρχία ας μας πει μπας και το δούμε αλλά είναι δύσκολο.
Δεν ανοίγω το θέμα για να βρω κόσμο να βάλει τα λεφτά του για να εξυπηρετηθώ εγώ.Απλά επειδή έχει πέσει η πρόταση παλιότερα και δεν θέλω κάποιοι να νομίζουν ότι έχουμε κάνει κάποια κλίκα γιαυτό ενημερώνω μήπως κάποιο παιδί θέλει. Στην απέξω δεν αφήνω προσωπικά κανέναν όλους το ίδιο τους βλέπω :)
Κάνετε μονάχα γρήγορα γιατί κάποια παιδιά έχουνε έλλειψη σπορικών και θέλουν να αγοράσουν σύντομα.
Προσωπικά με 3 κιλά εγώ είμαι εντάξει. Και 2 πάλι εντάξει είμαι.
 
Όπως είπα και σε άλλο θέμα κι εγώ θα είμαι ευχαριστημένος με έως 5 κιλά τροφή, αρκεί να τα πάρω την ώρα που θα ανοίξει το τσουβάλι. Επίσης είμαι ένας από αυτούς που στενεύεται από πλευράς χρόνου. Νομίζω ότι το αργότερο σε μία εβδομάδα θα πρέπει να έχω τροφή, γιατί ξεμένω.
 
Γιαυτό ανέφερα @ianos ότι κάποια παιδιά ξεμένουν και κάνετε γρήγορα στην παραγγελία.
Επειδή η παραγγελία κάνει μια μέρα να έρθει καλό είναι όσοι θελήσουνε να το πούνε γρήγορα. Προσωπικά δεν βιάζομαι γιατί έχω απόθεμα αλλά εφόσον θες τόσο σύντομα ας το επισπεύσουμε στην παραγγελία. Οπότε να πούμε μέχρι την Τρίτη το απόγευμα όποιος έχει παραγγείλει ώστε να την παραγγείλουμε την ίδια μέρα και Τετάρτη να την έχουμε;
 
Δεν διαφωνώ Λάμπρο με όσα λες στο μήνυμά σου. Απλώς ήθελα να είναι ξεκάθαρη η θέση μου. Επιπρόσθετα, το ότι ο ίδιος βιάζομαι δεν σημαίνει και πολλά... εννοώ, ότι κάποιοι μπορεί και να απαντήσουν αργότερα ή να μην δουν το θέμα τόσο σύντομα ή να ξεχαστούν, οπότε ίσως δεν θα πρέπει στην παρούσα τουλάχιστον φάση να θέσεις χρονικό όριο, εφόσον έχεις απόθεμα τροφής, αλλά να περιμένεις να εξελιχθούν τα πράγματα και αν όντως έως Τρίτη, έχουν καλυφθεί τα 20 κιλά, κάνεις μια επιβεβαίωση (προφορική θα έλεγα ότι είναι καλύτερα, οπότε αν υπάρχει ενδιαφέρον, ζητάμε και κάποιο τηλ. επικοινωνίας σε πμ) και προχωράει το ζήτημα.
 
Καλημέρα. Θα ήθελα να μάθω εάν υπάρχει ακόμα το ενδιαφέρον να
μοιραστούμε την τροφή. Ρωτώ γιατί μου τελειώνει η τροφή και επειδή θέλω να αγοράσω
και αλλά πράγματα καλό είναι να υπάρχει μια ενημέρωση.
 
Ναι Παναγιώτη έχεις δίκιο.Απλά όπως βλέπεις 3 άτομα θέλαμε και δεν φτάνουμε καν τα 20 κιλά. Οπότε δεν ξέρω αν έχει νόημα. Εσείς τί λέτε;
 
Κατανοητό Λάμπρο. Εγώ θα παραγγείλω τροφή αυτές τις ημέρες
και προτού ανοίξω το σακί θα κάνω μια ειδοποίηση και οποίος
ενδιαφέρεται ας έρθει να συναντηθούμε και να πάρει όση ποσότητα θέλει.
 
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το Σάββατο αγόρασα την τροφή vadigran - breeder plus
20 κιλά και σκοπεύω να ανοίξω το σακί το Σάββατο που έρχεται. Όποιος επιθυμεί και θέλει μα πάρει μικρές ποσότητες πολύ ευχαρίστως να επικοινωνήσει και να συναντηθούμε
 
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το Σάββατο αγόρασα την τροφή vadigran - breeder plus
20 κιλά και σκοπεύω να ανοίξω το σακί το Σάββατο που έρχεται. Όποιος επιθυμεί και θέλει μα πάρει μικρές ποσότητες πολύ ευχαρίστως να επικοινωνήσει και να συναντηθούμε
Μπράβο σου Παναγιώτη! Στην Αττική μένεις έτσι; Το λέω για να διευκρινιστεί.. :)
 
Ζητάω συγνώμη στην Αττική μένω και συγκεκριμένα στο Κερατσίνι.
Και εδώ θέλω να διευκρινίσω κάτι. Στην κατοχή μου έχω 7 πούλια και αγόρασα
μια τροφή 20 κιλά με 40 ευρω. Δεν είναι τα χρήματα ούτε η τροφή που αν θα μου μείνει τόσο καιρό
Το ζητούμενο εδώ είναι η ιδέα το να βοηθάμε και να βοηθιόμαστε
το να προσφέρομε και να δεχόμαστε όταν έχουνε ανάγκη και όχι μόνο.
Αυτά δεν τα λέω για να ξεφορτωθώ την τροφή.
Έτσι και αλλιώς έχω συγγενής και φίλους που μπορώ να την δώσω.
Τα γράφω για να έχουμε πάντα στο μυαλό μας την σκέψη να μοιραζόμαστε
πράγματα.
 
Μπράβο σου Παναγιώτη απλά εγώ αγόρασα μεμονωμένα σπορικά και έφτιαξα μείγμα για λίγο καιρό τελικά αφού δεν είδα φως εδώ. Υπόψιν τα πήρα πριν πάρεις το τσουβάλι.
 
αχ βρε Παναγιώτη!
μόλις σήμερα το πρωί μοιραστήκαμε 3 φίλοι από το φόρουμ ένα 20κιλο VADIGRAN POSTURE.
Πλέον θα σε έχουμε στο μυαλό μας. Για τη συνέχεια όλων μας. Ενας ακόμη..ότι καλύτερο!
 
Δεν μας τα είπατε αυτά φίλε Δημήτρη
ααα, αγαπητέ φίλε Λάμπρο θα σε μαλώσω! 😛
έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να λέω και να προτείνω να μαζευόμαστε ανά περιοχή και να μοιραζόμαστε τέτοια ποιοτικά μείγματα σπόρων!
μαζί με σένα λοιπόν.. Αν το επιθυμείς..σε 1-2 μήνες που θα πάμε σίγουρα για το επόμενο, γινόμαστε 5.👍
 
Δεν πειράζει Δημήτρη. Την άλλη φορά. Κρίμα ο Παναγιώτης που πήρε μόνος του το τσουβάλι.
καθόλου κρίμα! βάζεις στοίχημα πως μετά τις γιορτές.. Δεν θα του έχει μείνει σπόρος; 😛

μένουμε πολύ κοντά και οι 3 με τον Παναγιώτη..σιγά μη τον αφήσουμε έτσι!👍
 
Ε εντάξει 7 πουλάκια έχει το παιδί που να φύγουνε 20 κιλά σε ένα μήνα 😛
 
Ε εντάξει 7 πουλάκια έχει το παιδί που να φύγουνε 20 κιλά σε ένα μήνα 😛
..σωστά! 7 πουλιά και άλλους 4 φίλους τριγύρω. Έτσι θα τον αφήσουμε;
ένας ένας θα απορροφά σπόρους από τον Παναγιώτη και μετά όλοι μαζί.. Θα πάμε για το επόμενο σακί! τίποτε καλύτερο!
 
Back
Top