Γενικά Αναζήτηση εκτροφέα πάροτλετ

Omorfoulis

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.313
Πόλη
Αγρίνιο
Καλημέρα. Αφου χάσαμε το λοβακι μας ξεκίνησα να ψάχνω για κάποιον εκτροφέα αυτή τη φορά για να βρω ένα παπαγάλο να μας κάνει κ να του κάνουμε παρέα. Τα μικρά μου είναι πολύ στενοχωρημένη μετά το χαμό του. Ετσι αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε να ψάξουμεα παροτλετ μικρό σε ηλικία κ ήμερο. υπάρχει κάποιος εκτροφέας κοντά μας; Αγρινιο Αιτωλοακαρνανίας είμαστε.. Μίλησα με έναν κύριο Μιχάλη από Γιάννενα και μου είπε ότι έχει από εκθεσιακούς γονείς κ είναι λίγο μεγαλόσωμα σε ένα μήνα θα απογαλακτιστουν. Γνωρίζει κάποιος για αυτόν τον εκτροφέα; Τι εννοεί από εκθεσιακούς γονείς;
Σας ευχαριστώ για ακόμη μια φορά!
 
Καλημερα τον γνωριζω το Μιχαλη! Εννοει οτι οι γονεις πληρουν τα στανταρ του συγκεκριμενου ειδους! Δλδ εχουν παρει μερος σε εκθεσεις κτλ!
Σε ευχαριστώ πολύ Ζαχαρία...
 
Προσωπικά δεν τον ξέρω αλλα έχω διαβάσει πολλές φορές γι αυτόν από έμπιστα μελη οπότε προχώρα άφοβα!
Σε ευχαριστώ αυτό περίμενα να ακούσω. Να είσαι καλά..
 
Δεν ειμαστε κ μεσα στο εκτροφειο του καθε ανθρωπου! αλλα απο οτι γνωριζω τα προσεχει! Τον ξερω δλδ κ προσωπικα κ εχουμε μιλησει! αυτο μπορω να σου πω!
Σας ευχαριστώ πολύ... Θα πάω εγώ να το πάρω από Γιάννενα το κανόνισα ήδη.. Σε 40 ημέρες να τρώει μόνο του...
 
Σας ευχαριστώ πολύ... Θα πάω εγώ να το πάρω από Γιάννενα το κανόνισα ήδη.. Σε 40 ημέρες να τρώει μόνο του...
Μπράβο. Με το καλό.
Πόσο είναι τώρα τα πουλάκια του και θα τρωνε μόνα σε 40 μέρες;
[automerge]1549900685[/automerge]
Τα είδες σε φωτογραφία; 😄
 
Μπράβο. Με το καλό.
Πόσο είναι τώρα τα πουλάκια του και θα τρωνε μόνα σε 40 μέρες;
[automerge]1549900685[/automerge]
Τα είδες σε φωτογραφία; 😄
Αχ ...Ζωή μου... Μπήκαμε στο σπίτι σήμερα εμείς από δουλειά κ τα μικρά από σχολείο και άσε...άδειο το σπίτι... Μας έμειναν μόνο βίντεο κ φωτογραφίες...Αισθι η απουσία αλλά κ ο τρόπος που μας άφησε το μικρούλη μας... Μόλις θα ξεκινήσει να τα ταιζει μου είπε θα στείλει φωτό...
[automerge]1549901204[/automerge]
α μιλησατε ηδη; Μπραβο!
Ναι μιλήσαμε κ χθες αφού έψαξα από σάιτ για να βρω εκτροφέα κ ο jk1980 είδα σε μια άλλη αναζήτηση πως θα έχει την Άνοιξη... Είναι κ πιο κοντά σε εμένα τα Γιάννενα να πάω από κοντά να το δω και να μην έρθει σε κουτί σήμερα του είπα να μου κρατήσει...
 
Τώρα που θα περιμένουν με ανυπομονησία να περάσουν οι μέρες και να πάτε να πάρετε το καινούριο σας φιλαράκι θα ξεχάσουν σιγά σιγά 🙂

Περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες! Εχθές κάθισα μισή ώρα στο εκτροφείο και έπαιζα με μικρά γκρίζα μπαλάκια 20 ημερών. Τρελάθηκα. Ήθελα να τα πάρω όλα! Ευτυχώς που ο Γιάννης μου εξήγησε 1000 φορές ότι το σωστό είναι να πάρω πρασινουλα και συγκρατηθηκα.
 
Τώρα που θα περιμένουν με ανυπομονησία να περάσουν οι μέρες και να πάτε να πάρετε το καινούριο σας φιλαράκι θα ξεχάσουν σιγά σιγά 🙂

Περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες! Εχθές κάθισα μισή ώρα στο εκτροφείο και έπαιζα με μικρά γκρίζα μπαλάκια 20 ημερών. Τρελάθηκα. Ήθελα να τα πάρω όλα! Ευτυχώς που ο Γιάννης μου εξήγησε 1000 φορές ότι το σωστό είναι να πάρω πρασινουλα και συγκρατηθηκα.
Περιμένουν πώς και πώς.. Δεν φαντάζεσαι, αλλά μαζί με κλάμα. Με βίντεο που κάνει η μικρή για το λοβακι άσε στενοχώρια δεν φαντάζεσαι... Μωρέ το είδαν κ πως ξεψύχησε κ στενοχωρηθηκαν ακόμη πιο πολύ. Κ εμείς που είμαστε μεγάλοι σκέψου τα μικρά.
[automerge]1549901902[/automerge]
Το κλουβί κ όλα τα παιχνίδια τα έπλυνα με Dettol K klinex να το βάλω σε αυτό... λέτε να κολλήσει;θα το ξαναπλυνω πριν πάω να το πάρω..
 
Περιμένουν πώς και πώς.. Δεν φαντάζεσαι, αλλά μαζί με κλάμα. Με βίντεο που κάνει η μικρή για το λοβακι άσε στενοχώρια δεν φαντάζεσαι... Μωρέ το είδαν κ πως ξεψύχησε κ στενοχωρηθηκαν ακόμη πιο πολύ. Κ εμείς που είμαστε μεγάλοι σκέψου τα μικρά.
[automerge]1549901902[/automerge]
Το κλουβί κ όλα τα παιχνίδια τα έπλυνα με Dettol K klinex να το βάλω σε αυτό... λέτε να κολλήσει;θα το ξαναπλυνω πριν πάω να το πάρω..
νομιζω μια χαρα το καθαρισες! αν θες το ξανακαθαριζεις για να σου φυγει αλλα να περασουν λιγες μερες πριν μπερι το πουλακι να ξεμυρισει κ απο τα απορρυπαντικα! Και με ξυδι μπορεις να το καθαρισεις!
 
Το κλουβί κ όλα τα παιχνίδια τα έπλυνα με Dettol K klinex να το βάλω σε αυτό... λέτε να κολλήσει;θα το ξαναπλυνω πριν πάω να το πάρω..
Να το βάλεις σε αυτο. Αν μπορείς άφησε το και έξω στον ήλιο.
 
Back
Top