Γενικά Αναζήτηση προϊόντων

Antiateira

PB New Member
Εγγραφή
13 Αυγ 2022
Μηνύματα
104
Πόλη
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καλησπέρα,
Υπάρχει υπόψιν που θα μπορούσα να βρω τα εξής:
1. Epatosil ornitalia
2. Tono strath (αυτό το βρήκα μέσω νετ)
3. Feathers solution -evia parrots

καθώς δεν μπορώ να τα βρω είτε μέσω διαδικτύου για Ελλάδα (2/3) είτε από petshops.

Ευχαριστώ
 

 
Το link που μου στείλατε για feathers πρέπει να έχω εταιρεία- ζητάει ΑΦΜ.

Για το epatosil, υπάρχει κανένα άλλο site που να το έχει σε λιγότερα ml; Πέρα από τα 100 με 28€, δεν δίνει άλλη επιλογή.
 
@Antiateira καλησπερα και χρονια πολλα.
το epato sil της ornitalia ειναι ευκολο να επικοινωνησεις την ερωτηση απευθειας στην εταιρεια οπως και για το προιον της evia parrots(πανω αριστερα εχει απευθειας τηλεφωνα επικοινωνιας. ως προς την evia parrots μια ελληνικη εταιρεια.Δεν ξερω κατα ποσο μπορουν να σταθουν τα προιοντα της διπλα στα αντιστοιχα της avianvet της verselle.
Αυτο που υποθετω ειναι οτι ειναι δυσκολο να εχει πατενταρει καποιο προιον και να εχει την αποκλειστικοτητα στην διανομη.
[automerge]1673086295[/automerge]
1673086254088.webp

δεν ειναι υποχρεωτικο πεδιο το αφμ και το ονομα εταιρειας.
[automerge]1673087122[/automerge]
σημαιακι πανω δεξια στην σελιδα για να γυρισει αγγλικα.τα εχουν πολλα pet shops online τα προιοντα.



epato sil της ornitalia
ελαχιστες πληροφοριες παραπανω για τα συστατικα του αλλα οχι περιεκτικοτητες
δεν νομιζω οτι εχει αλλη εκδοση του προιοντος αλλα και παλι δεν ειναι η μονη εταιρεια για υπατοπροστατευτικα
λυσεις υπαρχουν πολλες αλλα και εταιρειες .Σε εσας μενει η ερευνα αγορας για περιεκτικοτητες αποτελεσματικοτητα κλπ ομοειδη προιοντα με κοινα συστατικα.
Δεν το γνωριζω σαν προιον και δεν εχω petshop :-)
 
Τελευταία επεξεργασία:
καθώς δεν μπορώ να τα βρω είτε μέσω διαδικτύου για Ελλάδα
Τι εννοείς ότι δεν μπορείς να τα βρεις. Με μία απλή αναζήτηση στο Google τα βρίσκεις όλα.

Το link που μου στείλατε για feathers πρέπει να έχω εταιρεία- ζητάει ΑΦΜ.
Ναι δεν γίνονται πωλήσεις λιανικής μέσω του site της Evia Parrots. Πρέπει να το αγοράσεις από κατάστημα λιανικής - pet shop.
 
@φιλομαθης

Θα πρέπει να ξανά μιλήσω με την Κομοτηνή ή γιατρό του, καθώς ο κύριος της εταιρείας για το epatosil άλλα μου είπε ως δοσολογία και ότι είναι θεραπεία κτλ.
Δεν μου άρεσαν αυτά που μου είπε γενικότερα.
Δεν βγαίνει επίσης σε μικρότερη δοσολογία. Μαζί με τα μεταφορικα 30€+, δεν μπορώ πλέον να διαθέσω τόσα χρήματα.
Θα ρωτήσω για εναλλακτικές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Τι εννοείς ότι δεν μπορείς να τα βρεις. Με μία απλή αναζήτηση στο Google τα βρίσκεις όλα.


Ναι δεν γίνονται πωλήσεις λιανικής μέσω του site της Evia Parrots. Πρέπει να το αγοράσεις από κατάστημα λιανικής - pet shop.
Επειδή βιάζεστε:
1. Έψαχνα ένα site που να μην μου ζητάει να είμαι εταιρεία.
2. Το site της ornitalia, η Google μου το βγάζει ότι παραβιάζει την ασφάλεια του η/υ και δεν μου το άνοιγε και όταν έκλεισα την προστασία, το antivirus το θωράκισε.

Αν θεωρείτε ότι μπορώ από site κάποιων petshops που να έχουν το evia, μπορείτε αν θέλετε να μου στείλετε το link.
Εγώ ούτε στα καταστήματα τα μεγάλα της περιοχής μου το βρίσκω, ούτε σε sites-petshops που μου βγάζει το internet.
 
Τελευταία επεξεργασία:
πανω αριστερα εχει απευθειας τηλεφωνα επικοινωνιας
το προιον αυτο ανηκει σε μια κατηγορια προιοντων που εχει δεκαδες αν οχι εκατονταδες προιοντα σε μορφη σκονης και σε σταγονες και σε ελαια απο οικονομικα μεχρι οντως πολυ ακριβα. Δεν μπορει να κανει αλλος ερευνα αγορας για εσας .νομιζω οτι το σχολιο σας οτι "βιαζομαι" ειναι ατυχες κατ ελαχιστον.
καλη συνεχεια σας ευχομαι και υγεια πανω απο ολα
 
Με ένα πολύ γρήγορο search στο Google, το πρώτο μπορείς να το βρεις στην ornitalia αλλά στα 100 ml, τα άλλα δύο όμως εύκολα σε αρκετά πετ σοπ. Για εναλλακτικές φυσικά ρωτάς τον γιατρό του.
 

Σχετικά θέματα

Back
Top