Αγορά Αναζητώ εκτροφέα Κοκατιλ στην Πάτρα

Kαλησπερα, ψαχνεις αποκλειστικα απο Πατρα σε ενδιαφερει και αν καποιος μπορει να σου στειλει Πατρα;
Θεώρησα οτι είναι σωστό να δω απο κοντά τους γεννήτορες επίσης δεν είχα σκεφτεί οτι μπορει να γίνει αποστολή ενός πουλιού (εμένα μου ειναι δύσκολο να ταξιδέψω εκτός)!
 
Με μεταφορική πάνε παντού...

Ίσως να γίνομαι κουραστικός ή κάποιος να υποθέτει πως έχω ιδίο όφελος αλλά στο θέμα κοκατίλ η λύση έρχεται από Κρήτη μεριά...

Μίλησε με τα παιδιά @zack27 , @vagelis76 και θα σε εξυπηρετήσουν.

Υγιέστατα πουλάκια από πολύ καλά αίματα με διακρίσεις σε διαγωνισμούς και εκθέσεις.

Άσχετο αλλά θυμήθηκα πως το πρώτο μου ζευγάρι κοκατίλ το είχα πάρει, σε περίοδο διακοπών εκεί κοντά πριν από πολλά χρόνια, από κατάστημα pet shop στην Πάτρα... 😉
 
Να ρωτήσω κάτι αφελές, η τιμή του παπαγάλου για να ταξιδέψει απο την Κρήτη δεν θα ανέβει κατα πολύ ; Το λέω διότι σε περίπτωση που βρω τον παπαγάλο μου τα πρώτα έξοδα θα ειναι λιγο μαζεμένα με δεδομένο να αγοράσω και ενα καλό κλουβί ! (σύμφωνα με την δική μου οικονομική δυνατότητα πάντα)
 
Να ρωτήσω κάτι αφελές, η τιμή του παπαγάλου για να ταξιδέψει απο την Κρήτη δεν θα ανέβει κατα πολύ ; Το λέω διότι σε περίπτωση που βρω τον παπαγάλο μου τα πρώτα έξοδα θα ειναι λιγο μαζεμένα με δεδομένο να αγοράσω και ενα καλό κλουβί ! (σύμφωνα με την δική μου οικονομική δυνατότητα πάντα)
Από τον ίδιο πήρα... Ένα πουλάκι θαύμα και υγιές. @zack27
Περίμενε να μπει να δούμε αν έχει.
 
Συμφωνώ με τους εκτροφείς που σου προτάθηκαν. Ασφαλώς τα έξοδα αυξάνονται όταν παίρνεις από εκτροφέα (απ'οπου θα έπρεπε όλοι να παίρνουνε) αλλά η διαφορά δεν είναι σημαντική ειδικά αν σκεφτείς ότι θα είσαι σίγουρος πως δεν θα τα δώσεις σε γιατρούς.
 
Back
Top