Αγορά Αναζητώ πουλάκι για να κάνω δώρο σε συγγενικό μου πρόσωπο

sotiris1989

PB New Member
Εγγραφή
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
87
Πόλη
περιστερι
Καλησπερα σας , αναζηταω πουλακι χρονιαρικο αρσενικο για να κανω δωρο σε συγγενικο μου προσωπο ...Οποιος μπορει να μου δωσει ενα πουλακι θα με εξυπηρετούσε αφάνταστα φυσικά έναντι κάποιας αμοιβής ...θα περιμενω τα μηνυματα σας !
 
Ελπίζω να έχεις πει το συγγενικό σου πρόσωπο για την πρόθεσή σου.
Ναι ...αλλά σε περίπτωση μου είπε που δεν βρω δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί θα ψάξει και εκείνο !
 
Καλησπέρα φίλε, τα έμψυχα όντα δεν είναι αντικείμενα για να τα κάνουμε δώρα, πολλές φορές καταλήγουν σε χέρια ακατάλληλων και απροετοίμαστων ανθρώπων για μια τέτοιου είδους συγκατοίκηση.

Έχουν ανάγκες και είναι μέλη οικογένειας καθώς αλληλεπιδράμε καθημερινά μαζί τους.

Πιστεύω ότι το να χαρίζουμε ένα ζώο ως δώρο περνάμε λάθος μήνυμα καθώς δεν είναι αντικείμενο το οποίο μπορούμε να απορρίψουμε αν δε μας κάνει.

Μόλις διάβασα και την επόμενη ανάρτηση σου, αν όπως λες ότι είναι ενήμερος και αποφασισμένος να αναλάβει αυτή την ευθύνη μια χαρά!
 
Καλησπέρα φίλε, τα έμψυχα όντα δεν είναι αντικείμενα για να τα κάνουμε δώρα, πολλές φορές καταλήγουν σε χέρια ακατάλληλων και απροετοίμαστων ανθρώπων για μια τέτοιου είδους συγκατοίκηση.

Έχουν ανάγκες και είναι μέλη οικογένειας καθώς αλληλεπιδράμε καθημερινά μαζί τους.

Πιστεύω ότι το να χαρίζουμε ένα ζώο ως δώρο περνάμε λάθος μήνυμα καθώς δεν είναι αντικείμενο το οποίο μπορούμε να απορρίψουμε αν δε μας κάνει.

Μόλις διάβασα και την επόμενη ανάρτηση σου, αν όπως λες ότι είναι ενήμερος και αποφασισμένος να αναλάβει αυτή την ευθύνη μια χαρά!
Σύμφωνο όλα τα ζώα είναι ψυχές και θέλουν αγάπη και φροντίδα ....αλλά ο συγγενής μου είπε ότι αν δεν του βρω θα βρει εκείνος ....Τέλος όλα τα ζώα θέλουν την αγάπη μας και τον σεβασμό μας !
 
Back
Top