Αναπαραγωγή Αναπαραγωγη φλωρου βελγιου με ελληνικο

konstantis45

PB New Member
Εγγραφή
14 Απρ 2008
Μηνύματα
52
αγόρασα ενα θηλυκο φλωρο Βελγιου και τον εβαλα με ενα αρσενικο δικο μου εχει δοκιμασει καποιος τετοια αναπαραγωγή;βγαινουν καλα πουλια;
 
αγόρασα ενα θηλυκο φλωρο Βελγιου και τον εβαλα με ενα αρσενικο δικο μου εχει δοκιμασει καποιος τετοια αναπαραγωγή;βγαινουν καλα πουλια;

Gia tin proti erotisi : Nai, afou edo stin Ellada exo diskoleies na bro metalagmenes Karderines pira apo Ollandia kai Belgio, kai to ixa zefgaronei me diko mou, genimeno stin Ellada. Den iparxei problima.

Gia tin defteri erotisi : Na bgainoun kala poulia, afto pos na sou apantame; Oute kseroume ta poulia sou, oute to genealogiki dentro apo ta poulia. Xoris na idame ta dio poulia, den boroume na poume TIPOTA.
 
κων/τινε δοκιμασε και ο θεοσ βοηθος. Πιστευω οτι ολα θα πανε καλα!
 
Ναι, φιλε μου βγαινουν καλα πουλια, απλα αυτη τη σαιζον θα τα παρεις ολα τα πουλια στα προτυπα του ελληνα με αιμα βελγου. Εγω εχω 2 ζευγαρια σατινε φλωρους με μια διαφορα οτι ειναι 75% ελληνες & 25% σατινε. Σατινε εννοω στην εμφανιση. Το κερδος απο αυτη την ιστορια ειναι οτι τα πουλια διαθετουν κανονικο ρεπερτοριο σαν τα αγρια. Ευχομαι να πανε ολα καλα φετος & αν χρειαστεις κατι εδω ειμαστε.Φιλικα Τεο
 
Θεοδωρε,

Που βρηκες τα satine φλωρια; Εχω ενα ζευγαρι agate και ενα μονο αρσενικο. Ψαχνω για θηλυκο agate η satine.
 
Καλημερα φιλε μου VTerzidis τα φλωρια τα πηρα απο ενα φιλο, με τα χιλια ζορια.
Αυτη την εποχη ειναι λιγο δυσκολο να βρεις. Ελπιζω να τα καταφερεις.Αν μπορω να βοηθησω σε κατι ευχαριστως, καλη χρονια.
 
Back
Top