Γενικά Αντίο παπάκι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Pigaki
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Pigaki

PB Member
Εγγραφή
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
945
Πόλη
Μυτιλήνη
Αντιο παρεακι μου. Με συνοδεψες στο πιο σημαντικο μου ταξιδι, δεν θα σε ξεχασω ποτε παπι μου!
 

Συνημμένα

  • ______025.webp
    ______025.webp
    12,7 KB · Προβολές: 218
Πολυ λυπαμαι Γεωργια ειλικρινα, ας ησυχασει η ψυχουλα του τουλαχιστον, δεν τραβηξε και λιγα και παλι συλλυπητηρια.
 
Οχι, καθολου ξαφνικά.. Ο μικρος ειχε κατα πασα πιθανοτητα ζαχαρο, αλλα ηταν πολυ μικροσωμος για ινσουλινη.
Τωρα τελευταια ειχαν "ανοιξει" ως και τα ποδαρακια του.. Καθε μερα κρεμες, ιστοριες... Πολυ ταλαιπωρια για ενα τοσο δα πλασματακι...
 
Λυπάμαι πάρα πολύ Γωγούλα μου.. Τί να πω.. Επιδημία έχει πέσει με όλα τα εκθεσιακά στο forum..
Λυπάμαι πάρα πολύ και πάλι.. ☹
 
Δεν ξερω, μαλλον το γενναει ο οργανισμος του. Παντως δεν του εδινα γλυκα. Απο την αρχη που τον πηρα ηταν αρρωστιαρης και ευαισθητος
 
Τί κρίμα... Πολύ λυπάμαι για το πουλάκι σου Γεωργία... Κι εγώ το έχασα πρόσφατα και σε καταλαβαίνω.. Καλό ταξίδι να έχει..
 
Λυπάμαι πολύ Γεωργία, έκανες ό,τι μπορούσες όσο ζούσε για να είναι ευτυχισμένο! Να το θυμάσαι με αγάπη!
 
Συναισθάνομαι τη θλίψη σου, ξεροντας πόσο πολύ το αγαπούσες και ποσο προσπάθησες για να του προσφέρεις το καλύτερο... ☹
 
Λυπάμαι ειλικρινά Γεωργία! Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο, αλλά ας σε παρηγορήσει (όσο αυτό είναι εφικτό) η σκέψη ότι έκανες ό,τι μπορούσες και ότι δεν θα ταλαιπωρηθεί άλλο...☹ ΜΑΡΙΑ
 
Λυπαμαι πολυ Γεωργια. Οτι κ να σου λεμε δεν ειναι ευκολο να το ξεχασεις! ☹
 
Γωγουλα μου πολυ λυπηθηκα τωρα☹
Ειμαι σιγουρη οτι ηταν τυχερο αυτο το ευθραστο πλασματακι που ηταν μαζι σου απο την αρχη και ηταν οσο περνουσε απο το χερι σου, πιο ανωδυνη η ζωουλα του...
Εφυγε για να ζησει μαζι σου αλλο τυχερο πουλακι...
 
Λυπηθηκα πολυ τωρα☹! Να το θυμασαι το μικρουλι σου! Σιγουρα θα εκανες ο,τι μπορουσες!
 
Λυπαμαι πραγματικα πολυ Γωγω! Ξερω ποσο ενδιαφερθηκες γι'αυτο το πουλακι☹
 
Λυπάμαι πολύ βρε Γωγουλίνι! Τι λόγια να πώ... φανταζομαι πως θα σαι, απλα για να ηρεμήσεις σου λεω ότι καμμια φορά είναι καλύτερα ο θάνατος απο μια ζωή μες την ταλαιπωρία. Γιατί μη νομιζεις κι αυτα καταλαβαινουν και ταλαιπωριούνται... Υπομονη!
 
Δεν άντεξε τελικά...
Τουλάχιστο ευτύχησε να έχει εσένα κοντά του.
 
Καλό του ταξίδι... Θα έχεις ακόμα έναν άγγελο στο πλευρό σου Γωγούλα...☹
 
Back
Top