Αγορά Ανταλλάγη ενυδρείο με ωδικά πτηνά

karalioman

PB New Member
Εγγραφή
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
31
Πόλη
Λάρισα
Καλησπέρα, όπως σας ανάφερα και το τοπικ (νέο μέλος) μετά από πολύ καιρό είπα να ασχοληθώ ξανά με τα καναρίνια μου.
Εκτός από τα ωδικά πτηνά έχω και 6 ενυδρεία. 2 θαλασσινά και 4 τροπικά. Για το νέο μου σπίτι είναι αρκετά πλέον

Λιπών.
Ανταλλάζω Ένα από τα 6 ενυδρεία μου με καναρίνια(γκλοστερ-μαλινουα-υβρίδια)
Το ενυδρείο είναι 80 λίτρα καθαρό 100 μικτό
Έχει όλο τον εξοπλισμό του και το έπιπλο του.

και δώρο 2 ζευγάρια αφρικάνικες κυχλίδες.
 
foto

μια προχειρη που βρήκα τώρα. τις υπόλοιπες θα τις ανεβάσω αργότερα
 

Συνημμένα

  • IMG_0827.webp
    IMG_0827.webp
    49,5 KB · Προβολές: 261
ακόμα μια φώτο από το ενυδρείο μαζί με το έπιπλο
 

Συνημμένα

  • aquarium 80.webp
    aquarium 80.webp
    7,2 KB · Προβολές: 221
εχω κλοστερ κιτρινα με μαυρο καπελο και κιτρινη ουρα και με μαυρη ασπρα με μαυρο καπελο και μαυρη ουρα και με ασπρη μαλινουα με χαρτια που λενε τους βαθμους τους και αλλα πολλα
 
ωραία. είναι φετινά αυτά η τα έχεις σαν ζευγάρια. με ενδιαφέρει να κάνω ζευγάρια. Ας πούμε κλοστερ ζευγάρι- ένα κίτρινα με μαύρο καπέλο με ένα ασπρόμαυρο χωρίς καπέλο η κίτρινη χωρίς καπέλο και το αντίστροφο
και μαλινουα κίτρινο με λευκό φυσικά με χαρτιά σε αυτήν την κατηγορία.
Πόσα ζευγάρια μπορείς να μου κάνεις;
Αν θέλεις καλύτερα μιλάμε από το τηλ. Θα προτιμούσα για να συνεννοηθούμε καλύτερα
Και εσύ φυσικά από το ενυδρείο θα πάρεις ότι έξτρα χιαστής. Εκτός από τον βασικό εξοπλισμό που έχει.
 
όχι φίλε μου. είναι αν θυμάμαι καλά με 5-7 πόντους γυαλί...όχι με 3 που έχουνε στα. είμαι κατά αυτών των ενυδρείων. ακούστηκαν πολλά χαζά. καλύτερα να δόσεις κάτι παραπάνω πάρα να μαζεύεις κουβάδες μέσα από το σπίτι. την πάτησα και το ξέρω καλά τη είναι να σου ραγιζ ενυδρείο
 
δεν μου είπες...
είναι φετινά αυτά η τα έχεις σαν ζευγάρια. με ενδιαφέρει να κάνω ζευγάρια. ας πούμε κλοστερ ζευγάρι- ένα κίτρινα με μαύρο καπέλο με ένα ασπρόμαυρο χωρίς καπέλο η κίτρινη χωρίς καπέλο και το αντίστροφο
και μαλινουα κίτρινο με λευκό φυσικά με χαρτιά σε αυτήν την κατηγορία.
Πόσα ζευγάρια μπορείς να μου κάνεις;
 
Καλησπέρα. Έχω ακούσει πολλά και απλά ενημερώνω
Το ενυδρείο δεν είναι χτυπημένο ούτε έχει κάποιο πρόβλημα. μέχρι και το κουτί του έχω.
Απλά δεν μου αρέσει η λέξη πώληση και είπα μήπως κανένας καναρινας θέλει να γίνει και ενυδρειόφιλος
 
Μετά από ένα μικρό διάλυμα για τις καλοκαιρινές διακοπές ……μπαίνουμε ξανά στα λούκια τις δουλειάς και των χόμπι
ισχύει η προσφορά
 
καλησπερα, εμενα με ενδιαφερει το 80αρι ενυδρειο, αλλα δεν εχω καποια πουλια
 
Back
Top