Ανταλλαγή Ανταλλάσσω τρία καναρίνια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Alekosti
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Alekosti

PB Member
Εγγραφή
16 Μαϊ 2009
Μηνύματα
78
Πόλη
Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Υστερα απο μια καλη γεννα(πεντε ειναι)πρασινοκιτρινης καναρας και κοκκινου αρσενικου ακουστε πως εχουν τα πραγματα!
Κραταω ενα, δινω ενα σε καποιο φιλο και μενουν τρια για ανταλαγη:D!
Τα αβγα σκασανε το πασχα 19/04/09.
Δε ξερω τη φυλο ειναι ουτε εχω καποια προτιμηση στο τη θα παρω!
Υ. Γ. Θα σας παρακαλεσω παρα πολυ να ειναι υγιει!
Ευχαριστω😉
 
και τι πουλια θελεις;δεν μας λες; Ανταλλαγη με τι;ολοκληρωσε την σκεψη σου
 
καλημερα σας. Καλα μη βαρας δε το εκανα και επιτηδες! Ανθρωποι ειμαστε και ξεχναμε! Καναρινια θελω παλι. Μεχρι στιγμης δεν εκτρεφω αλλο ειδος πουλιων!
Ευχαριστω...
 
Αλεκο καλημερα:)
Καλο θα ηταν να ανεβαζες φωτογραφιες των πουλιων σου για να τα παρουσιασεις...
 
Υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες στο θέμα petbirds.gr/community/threads/Πως-να-επισυνάψω-ένα-αρχείο-στο-μήνυμά-μου.9996/
Την παρουσίαση μπορείς να την κάνεις στο φόρουμ των παρουσιάσεων και στη συνέχεια να βάλεις σε αυτό το θέμα το λινκ προς την παρουσίαση. :)
 
καλημερα stavros! Οκ θα τα βγαλω το μεσημερι φωτο και αυριο θα τα δειτε!
Θελω να ενημερωσω τους φιλους οτι δεν ειμαι συνεχεια στο forum γιατι το pc βρισκετε στο καταστημα μου!
 
Φιλε δε πειραζει.
Γιαυτο δεν πρεπει να ειστε προκατελημενοι ολοι σας με τα πετ.Αν εχεις καλη σχεση με καποιον επαγγελματια μπορεις απλα να συνεννοηθειτε να αλλαξεις καποια πουλια.
 
ΣΤΟΠ! ΑΠΑΝΤΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ. ΓΙΑΝΝΗΣ

-

ΜΕΝΩ ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΩ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ. ΓΙΑΝΝΗΣ
 
καλημερα και καλη εβδομαδα! Απο τα τρια εμεινε ενα αρσενικο προς το παρων γιατι... Ερχεται και η δευτερη γεννα! Ανταλλαγη με οτιδηποτε φυλλο καναρινιου.
 
καλημερα σε ολους! Οι ανταλλαγες εγιναν και τα πουλακια που πηρα ειναι αξιολατρευτα:D! Το θεμα μπορει να κλεισει πλεον☹! Σε καμια 20αρια μερες βγαινουν τα καινουργια στο κλαρι και θα τα ξαναπουμε! Μεχρι τοτε υπομονη οποιος ενδιαφερεται...
 
αλεκο εχω και γω 2 νεοσσους 14 ημερων οποτε για την επομενη γεννα εχε με στα υποψιν για ανταλλαγη! Να κανω αλλο ενα ζευγαρακι😉
 
ναι βρε!:D οταν ηρθες σπιτι να παραλαβεις τον μικρο δεν προλαβα να σου δειξω το ζευγος μας το οποιο μας χαρισε 2 μικρα καναρινακια 😉
 
Back
Top