Αγορά Ανταλλαγη Τimbrado

DHMITRIS

PB New Member
Εγγραφή
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
8
Πόλη
Κοζάνη
Θα ήθελα (αν και λίγο νωρίς) να ρωτήσω ποιοι από τους εκτρωφεις ΤΙMBRADO είναι διατεθειμένοι να κάνουμε ανταλλαγή πουλιών για να σπάσουμε τα αίματα.
 
Επειδη πρόκειται να ανέβω στην Αθηνα μέσα στην εβδομαδα είναι κάποιος τον οποίο τον ενδιαφέρει η προταση μου;
 
-Μπορείς να γράψεις δυό λόγια για τα πουλιά που δίνεις εσύ.
Είναι δακτυλιδωμένα; Ποιάς χρονολογίας γέννησης;
πώς ήρθαν στην κατοχή σου οι γονείς(τα πρώτα αίματα)απο εδώ ή το εξωτερικό;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
είναι φετινά πουλιά του 08 με δαχτυλίδι κλειστού τύπου από τους ίδιους γονείς,ζευγάρι που απέκτησα πέρυσι από ΕΛΛΗΝΑ εκτρωφεα από την Μυτιλήνη
 
Γεια σου φιλε Δημητρη μαλλον απο τον ιδιο εκτροφεα εχω παρει και εγω ενα ζευγαρι και πηρα καμια 15αρια αδερφακια
Μενω Κορυδαλλο και θελω να μου πεις αν εχεις αρσενικα η θυληκα για ανταλαγη.
σε ευχαριστω φιλικα Γιωργος.
 
έχω και αρσενικά και θηλυκά αλλά θα ήθελα να εξακριβώσουμε πρώτα ότι δεν έχουν κοινά αίματα
 
Δημητρη καλησπερα αυτο μπορει να γινει μεσω του Στρατη μια και οι δυο πηραμε απ αυτον πουλια.
τα δικα σου εννοω το ζευγαρι απο το Στρατη ειχαν και τα 2 δαχτυλιδια του 2007 μαυρα.
περιμενω απαντηση σου και παλι σε ευχαριστω
 
Τα δικα μου ειναι μονο το αρσενικο με δαχτυλιδι του 07, το θυληκο ειναι πιο παλιο οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα. Παντος παρολα αυτα μπορουμε να ρωτησουμε και το Στρατη για επιβαιβεωση.
Νασαι παντα καλα.
 
Γιώργο επειδή κατά πάσα πιθανότητα θα ανέβω ΑΘΗΝΑ το επόμενο η μεθεπόμενο Σαβ/κο πες μου αν ισχύει η ανταλλαγή και τι πουλιά θέλεις να ανταλλάξεις;
(μίλησες μήπως με τον Στρατή )
Σε ευχαριστώ Δημήτρης
 
Back
Top