Απίστευτο βιντεάκι με κοκατιλ

alexandr0ss

PB Member
Εγγραφή
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
138
Πόλη
Ηράκλειο
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.

... Τα λόγια είναι περιττά...😎
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Κάτι τέτοια βλέπω και θέλω να πάρω και εγώ... :D Πόσο κοστίζει περίπου ένα κοκατίλ?
 
Τελειο βίντεο... Και τα μωράκια χαρώτα... Τρώνε με λύσσα... και ο άλλος το χαβά του Και τρώει και αυτός κρεμούλα...
 
Πολυ ωραιο το κοκατιλ οπως και τα Lovebirds.

Ευχαριστουμε..
 
Φώτη το έχω ερωτευτεί αυτό το πουλάκι :D... Βέβαια είμαι σίγουρος οτι έχει πέσει πολύ εκπαίδευση για να μάθει το τραγούδι τόσο καλά, τα δίνει όλα μιλάμε 😎...
Πάντως το βίντεο αυτό είναι η απόδειξη του ρητού "δώσε αγάπη και η αγάπη θα γυρίσει σε σένα"... Δές τον μικρό πώς κάθεται κοντά στα μωράκια, χώνεται κάτω απο το κουτάλι... Και δέ σταματάει, συνεχίζει το τραγούδι του
 
Όμορφο youtube, χαρούμενη παρέα, ωραίος ο τραγουδιστής, σφυρίζει σκοπούς ενθουσιασμένος & τα μωρά τρώνε μετά μουσικής, μεγαλώνουν με ηρεμία & ξεγνοιασιά!
 
Τα καλα μου, καταπληκτικο βιντεο.
Το κοκατιλ ειναι εντελως χαριτωμενο,το θελω και εγω!:D
 
Καταπληκτικο κοκατιλακι!
:Big Grin:σφυριζει το θεμα απο το μιουζικαλ:η Μελωδια της Ευτυχιας!
 
Νάτο και πάλι το τρυφερό κοκατιλάκι που παίζει με τα μικρά Lovebirds... μιλάμε για φοβερό πουλάκι :D
.

, αλλά και τα μωράκια love birds... Μέσα στη γλύκα

.
 
Πραγματικα θαυμασια πουλακια! Μου αρεσαν παρα πολυ και τα τρια βιντεο. Η ειρηνικη συνυπαρξη το τραγουδι και το χαιδεμα των μωρων απο τον γλυκουλη βοηθο ηταν μια πολυ πιο ομορφη εικομα για τον κοσμο απο αυτην που βλεπουμε συνηθως. Το ταισμα των μωρων φαινεται τοσο απλο. Το μικρουλι δεχεται με φυσικο τροπο και το σκουπισμα!:Wink:Ποση αγαπη και υπομονη αραγε κρυβεται απο πισω; Μπραβο στην μαμα τους και σε σενα Αλεξανδρε που τα ανακαλυψες και μπορουμε να κανουμε τοσο ευχαριστες σκεψεις.
 
Αν διαβάσεις και τα σχόλια για την κοπέλα που τα φροντίζει, όσοι είδανε το βιντεάκι της λένε διάφορα, οτι θα πάει στον παράδεισο κτλ 😎
 
Back
Top