Φροντίδα Απλα ηθελα να το πω!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης glafkos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

glafkos

PB Member
Εγγραφή
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
347
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα τώρα που γράφω είμαι στο γραφείο και ακόμα δουλεύω(τετάρτη 19-3-08 19.50).
Άρχισα να ασχολούμε με καναρίνια πρίν 2 χρόνια (θέλω να πώ ότι είμαι πολύ άπειρος ακόμα) απλά φέτος το μυαλό μου είναι όλο σε αυτά και δεν τα χέρομαι κάθόλου το πρωί μία που βλέπω εάν έχουν αυγά, βάζω νερό και τρόφη και τίποτε άλλο και το βράδυ δέν τα ενοχλώ καθόλου το μόνο που κάνω είναι να φτιάχνω κλουβιά απο ντέξιον για τα νέα καναρινάκια μου εάν βγάλω ...
Σας ευχαριστώ όλους εσάς που με τα σχόλια σας σε όλα τα θέματα μου κρατάτε παρέα στην δουλειά και ο νούς μου είναι εκεί κοντά τους με τα θέματα σας και τα σχόλια σας
 
να εισαι καλα γλαυκε αλλα ελπιζω να μην κοιτας μονο τα πουλακια αλλα και την δουλεια σου κα ιτην οικογενεια σου
 
Καλημερα αγορινα
Πιστεψε με οι περισσοτεροι ετσι την παταμε ξεκιναμε με ενα πουλακι και απο εκει και περα μπαινει η "αρρωστια" μεσα μας. Ολη μερα σκεφτομαστε διαφορους τροπους που θα καλητερεψουν την διαμονη τους,τροπους αναπαραγωγης κτλ, και τον ελευθερο μας χρονο μπαινουμε εδω στο φορουμ για να ανταλαξουμε τις αποψεις που ολη μερα σκεφτομασταν. :)
Και εγω απειρος ειμαι εχει 1,5 χρονο που ασχολουμε αλλα οπως οι περισσοτεροι εδω τα λατρευω τα ατιμα τα πουλακια μου οποτε αδερφε δεν εισαι ο μονος ολη εδω λιγο η πολυ συμπασχουμε :D
Και παλι καλημερα σε ολους και συνεχισε να τα αγαπας και να τα φροντιζεις.
 
αυτο εξαρτατε απο εσενα και απο οτι φαινετε δεν νομιζω να παθουν κατι με εσενα αφεντικο τους αφου οπως λες τα αγαπας και ψαχνεις συνεχως τροπους για την καλυτερη διαβιωση τους.
 
Back
Top