Γενικά Απορια..

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mezz
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κατάσταση
Κλειστό.

Mezz

PB New Member
Εγγραφή
19 Μαϊ 2017
Μηνύματα
30
Πόλη
Θάσος
Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω τι πρέπει να προσέξω για να πάρω ένα κοκατιλ ή Λοβέρδου γιατί μου είπαν ότι μπορεί να μού δώσουν άρρωστο το πουλάκι... Οπιος γνωρίζει ας μου πει γιατί είμαι καινούργιος και δεν ξερό ακόμα πολλά Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Να το πάρεις απο έναν καλό εκτροφέα και όχι απο πετ σοπ για να μη σου βγει άρρωστο.
Να φοράει δαχτυλίδι, να είναι πάνω απο 3 μηνών, να χει καθαρό ράμφος και πόδια, να είναι ζωηρός και όχι να κάθεται νωχελικός.
Για κόκατιλ ρώτα εδώ στον κ. Τζαβέγιο!
# Banned#
 
Δυστιχος είμαι από Θάσο και εδώ δεν έχει εκτροφέα για αυτό και έγινα μέλος για να δω τι μπορώ να κάνω από που μπορεί να βρώ!
 
Δυστιχος είμαι από Θάσο και εδώ δεν έχει εκτροφέα για αυτό και έγινα μέλος για να δω τι μπορώ να κάνω από που μπορεί να βρώ!
Ε και; Συνήθως οι περισσότεροι μπορούν και στέλνουν πουλάκια σε άλλες πόλεις η και νησιά.
 
Ε και; Συνήθως οι περισσότεροι μπορούν και στέλνουν πουλάκια σε άλλες πόλεις η και νησιά.
Οκ έχεις δίκιο απλά δεν το γνώριζα αν γνωρίζεις κ άλλους πες μου για να ρωτήσω
 
Πριν από όλα πρέπει να καταλήξεις σε μια από τις δύο επιλογές για να σου δοθούν οι κατάλληλες συμβουλές. Μέχρι να γίνει αυτό, παρακολούθησε το άλλο θέμα που έχεις ανοίξει Είμαι ανάμεσα σε love bird και Κοκατίλ και όταν καταλήξεις, μπορούμε να συζητήσουμε συγκεκριμένα τη συνέχεια.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top