Φροντίδα Απο ποια sites μπορουμε να αγορασουμε Harness Aviator;

Foudoukos

PB New Member
Εγγραφή
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
124
Πόλη
Αθήνα
Απο ποια σαιτ μπορουμε να αγορασουμε Aviator harness; Το ρινκνεκ μου ειναι 5 μηνων και θα ηθελα να αρχισω να του το μαθαινω 🙂
 
Τσουχτερές τιμούλες, παρόμοιες και στα δύο αφού το πρώτο είναι σε λίρες Αγγλίας και το δεύτερο σε δολάρια ΗΠΑ :)
 
Επιτρέπεται :)
Το βάζεις στους παπαγάλους, σαν λουράκι σκύλου, και πετάνε σε εξωτερικό χώρο, κρατώντας εσύ το άκρο για να μην χαθούν.
 
Ειναι οντως Μαρια αλλα πολυ θα ηθελα να δω τον νταμνιαν μου να πεταει εξω μαζι μου ακομα και αν ειναι ελεγχομενη η πτηση... Πιστευω θα αρεσε και σ αυτον απ το να ειναι συνεχεια μεσα 😛
 
Κάνει για όλα τα παπαγαλοειδή, αν προσέξεις λέει μεγέθη, small , large κτλ. Όλα την ίδια τιμή έχουν.
 
Όχι με τίποτα, θέλει λίγο ψάξιμο βέβαια μην κάνεις λάθος στο μέγεθος.
 
Εγω το ενα το εχω αγορασει απο την Αγγλια και το αλλο απο εδω, τα φερνουν εδω Ηλεκτρονικό κατάστημα THE PET STORE , Σύστημα Ελεγχόμενης Πτήσης. Aviator Harness Αν δεν μαθουν να το δεχονται πανω τους απο πολυ μικρα και να τους το φορατε συχνα μεσα στην εβδομαδα συνηθως καταληγει να ειναι πεταμενα λεφτα.
 
  • Καλημερα παιδια... Θα ηθελα να σας ενημερωσω χωρις να θελω να κανω διαφημιση κλπ οτι οσοι εχετε λογαριασμο στο facebook και ενδιαφερεστε για aviator harness στειλτε αιττημα στο E papagaloi E papagaloi... λεει πως εχει διαθεσιμα harness..
 
  • Καλημερα παιδια... Θα ηθελα να σας ενημερωσω χωρις να θελω να κανω διαφημιση κλπ οτι οσοι εχετε λογαριασμο στο facebook και ενδιαφερεστε για aviator harness στειλτε αιττημα στο E papagaloi E papagaloi... λεει πως εχει διαθεσιμα harness..
το θέμα είναι πόσο κάνουν.
 
Ακριβοτερα σε σχεση με απ εξω... λεει 36€/τεμαχιο + μεταφορικα... και περιεχει το χαρνες το dvd και λαστιχο προεκτασης πτησης 1 μετρου...

E-papagaloi.gr->προιντα... ειμαι απο κινητο και δεν μπορω να κανω πολλα... ☹
 
Ακριβοτερα σε σχεση με απ εξω... λεει 36€/τεμαχιο + μεταφορικα... και περιεχει το χαρνες το dvd και λαστιχο προεκτασης πτησης 1 μετρου...

Το χαρνες εχει λαστιχο ενος μετρου αναποσπαστο πανω του. Αν δεν εννοουν εξτρα σχοινι πτησης (που δεν θα το ελεγαν λαστιχο και δεν θα ηταν μονο ενα μετρο) τοτε ειναι ακριβο κατα τη γνωμη μου. Και δεν θα επρεπε να αναφερεται το λαστιχο σαν αξεσουαρ αφου ειναι ενα ενιαιο κομματι με το χαρνες κι οχι κατι εξτρα.
 
Καλησπερα! Να σας ρωτησω, αυτο που βρηκα στο etsy.com : etsy.com/listing/189193614/a-nappydiaperflight-suite-for-your (Η σελίδα δεν λειτουργεί πλέον) και λεει οτι ειναι flight suit, βλεπω οτι εχει υποδοχη για λουρακι, πως σας φαινεται; Δεν θα το ταλαιπωρει το καημενο το κοκατιλακι;
 
Back
Top