Αναπαραγωγή Απο ποιο μηνα πρεπει να ξεκινησω προετοιμασια;

bliapaths

PB New Member
Εγγραφή
2 Απρ 2008
Μηνύματα
48
Πόλη
Φιλιππιάδα
γεια σας. Θα ηθελα να παρω μια απαντηση για καποιο θεμα οπου απασχολει αρκετουσ απο μασ τουσ αρχαριουσ. Εχω ψαξει στο φορουμ αλλα δεν μπορεσε καποια ερωτηση να με κατατοπισει. Εγω εχω τα πουλακια μου εξω στο μπαλκονικαι θελω να τα ζευγαρωσω, απο ποιον μηνα πρεπει να ξεκινησω την προετοιμασια για να πυρωσουν; Αν μπορειτε καντε εναν ακομη κοπο και απαντηστε...
 
Aπο τις αρχες Μαρτιου ειναι καλα να αρχησεις την προετοιμασια αν εχεις εξω τα πουλια σου φιλε μου.
 
σε ευχαριστω πολυ φιλε να σε καλα. Ενω αν τα ειχα μεσα στο σπιτι θα μπορουσα και ενα μηνα νωριτερα;
 
α και κατι αλλο, ολα καλα ωσ εδω θα τα προετοιμασω με τα πραγματα που χρειαζεται για 4 εβδομαδεσ και ποτε θα πρεπει να τουσ βαλω το χωρισμα να βλεπονται μεταξυ τουσ στη ζευγαρωστρα;
 
Ξεκινα απο τωρα. Εγω ξεκινησα τελη Ιανουαριου. Τα πουλια τα εχω εξω και ειδη βλεπω δραστηριοτητα. Περσινη καναρα μου εκανε ειδη φωλια.
 
γεια σας. Θα ηθελα να παρω μια απαντηση για καποιο θεμα οπου απασχολει αρκετουσ απο μασ τουσ αρχαριουσ. Εχω ψαξει στο φορουμ αλλα δεν μπορεσε καποια ερωτηση να με κατατοπισει. Εγω εχω τα πουλακια μου εξω στο μπαλκονικαι θελω να τα ζευγαρωσω, απο ποιον μηνα πρεπει να ξεκινησω την προετοιμασια για να πυρωσουν; Αν μπορειτε καντε εναν ακομη κοπο και απαντηστε...

Ζευγάρωμα καναρινιών
 
σασ ευχαριστω πολυ παιδια πιστευω πωσ με κατατοπισατε αρκετα. Αν χρειαστω κατι αλλο θα σασ ξαναεμπιστευτω
 
Back
Top