Γενικά Από ποιο μαγαζί μπορώ να παραγγείλω δαχτυλίδια κλειστού τύπου;

Panos1e41

PB New Member
Εγγραφή
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
49
Πόλη
Λάρισα
Από ποιο μαγαζί μπορώ να παραγγείλω δαχτυλίδια κλειστού τύπου εκτός από το birdmarket γιατί 3 φορές παρήγγειλα και δεν ήρθε καμία φορά

Edit: Από Γιατί φοβούνται
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Eίναι νομίζω κάπως αργά για να βρεις δαχτυλίδια. Είσαι γραμμένος σε σύλλογο; Αν είσαι ρώτα στον σύλλογό σου, αν όχι γράψου για να μπορείς να έχεις στοιχεία να βάζεις στα δαχτυλίδια σου και ρώτα αν περίσσεψαν σε κάποιον.

Aν πάλι δεν θέλεις μέσω συλλόγου εγώ για τα δικά μου είχα παραγγείλει απο εδώ κι είχα ζητήσει να γράψουν αυτά που ήθελα, ίσως όμως να μην προλάβεις να τα παραλάβεις και τα μικρά να έχουν πια μεγαλώσει. https://anilhas.com/cat-custom-bird-rings . Του χρονου να παραγγείλεις τα δαχτυλίδια Ιανουάριο-Φεβρουάριο.
 
Φοιβο μου τελειο το site , παραγγηλα για καναρινα και καρδερινες, κν δε κανουν τα πεταω.
 
Φοιβο μου τελειο το site , παραγγηλα για καναρινα και καρδερινες, κν δε κανουν τα πεταω.
Ειχε εξοδα μεταφορας; και αν ναι μπορειτε να μου πειτε ποσο; Επιπλεον με τη α στελνουν Ελλαδα;
 
Πόσες μέρες κάνουν να τα φέρουν

Πόσες μέρες έχεις που τα παρήγγειλες
ναι ακριβως μετα το ποστ του Φοιβου, οι αγορες γινονται μονο με paypal η με εμβασμα στον τραπεζικο τους λογαριασμο(iban)
 
Back
Top