Γενικά Από που μπορώ να παραγγείλω δαχτυλίδια για Μαλινουά;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης roti
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

roti

PB Member
Εγγραφή
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
204
Πόλη
Κασσανδρεία
Μια βοήθεια παρακαλώ.
Δεν είμαι σε σύλλογο.
Που μπορώ να παραγγείλω δαχτυλίδια για Μαλινουά;
Ευχαριστώ.
 
Καλησπερα σε ολα τα Online pet σε ολα τα πετ σοπ πουλανε δαχτυλιδια κλειστου τυπου. Στο ΦΒ εχει δυο τυπους που σου φτιαχνουνε με οτι θελεις να γραφεις πανω.
 
Καλησπερα σε ολα τα Online pet σε ολα τα πετ σοπ πουλανε δαχτυλιδια κλειστου τυπου. Στο ΦΒ εχει δυο τυπους που σου φτιαχνουνε με οτι θελεις να γραφεις πανω.
Μήπως Γιώργο να του επισύναπτες μερικά ηλεκτρονικά καταστήματα ή λογαριασμούς ΦΒ;
 
Ας μη συμβουλεύουμε τα παιδιά να φοράνε βλακείες στα πόδια των πουλιών τους.
Αν θέλουν μηδενικά δακτυλίδια από τα petshops αν θέλουν συλλογικά.. από τους συλλόγους.
Υπάρχουν μάλιστα αρκετοί σύλλογοι στα καναρίνια φωνής..
Καλό είναι να του προτείνουμε τέτοιους συλλόγους...
Εγώ θα σου πρότεινα να ρωτήσεις:
  1. https://community.petbirds.gr/threads/Σύλλογος-Καναρινιών-Φωνής-Ελλάδος-ΣΥΚΦΕ.9995/
  2. https://community.petbirds.gr/threads/Ελληνική-Λέσχη-Ισπανικού-Τιμπράδο-ΕΛΙΤ.24779/
  3. https://community.petbirds.gr/threads/Σωματείο-Εκτροφέων-Μαλινουά-ΣΕΜΑ.29/
Κι αν σου πέφτουν μακρυά.. μπορείς να ρωτήσεις στον πλησιέστερο σε σένα...
 
Μήπως Γιώργο να του επισύναπτες μερικά ηλεκτρονικά καταστήματα ή λογαριασμούς ΦΒ;


Γιαννη καλησπερα πρωτον δεν ξερω πως να το κανω 😀 και δευτερον φοβαμαι μην θεωρηθη διαφησιμη η οτιδηποτε αλλο ασε φιλε μου πολλες κατινιες εχω δει εκει στο ΦΒ και δεν μου αρεση να εμπλεκομαι. Οκ θα του στειλω Μυνημα προσωπικο αν και ο γιαννης πρεπει να τον καλυψε παραπανω
 
Γιώργο, αν και δεν γνωρίζω καθόλου από δαχτυλίδια κλειστού τύπου μεταλλικά ως προς δηλαδή την επικινδυνότητα που ίσως θα μπορούσαν να έχουν αν δεν είναι συλλόγου, νομίζω κι εγώ ότι συγκλίνω περισσότερο στην άποψη του Γιάννη
Εννοείται ότι αν έβαζες κάποια site ή ακόμα και ένα μόνο, κανείς δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα θεωρούσε ότι κάνεις διαφήμιση, εκτός πια κι αν τα κατασκεύαζες / πουλούσες εσύ ο ίδιος, αλλά και πάλι από εμένα προσωπικά δεν θα θεωρούνταν ούτε τότε κάτι το αρνητικό. Κι επειδή, όλων οι απόψεις θα πρέπει να ακούγονται και να είναι σεβαστές, θα σου προτείνω αν γνωρίζεις όντως κάποιες ιστοσελίδες να τις βάλεις, όπως αυτή που αναφέρεις που περιλαμβάνει και εκτύπωση.
 
αυτα ειναι τα ταπεινα μου βραχιολακια για εφετος...
Δεν ειμαι σε συλλογο. Απο ιντερνετικο καταστημα ειναι...
karderines gr.
ελπιζω οτι θα πιασουν τοπο:)
 

Συνημμένα

  • thumbnail_20180110_123704.webp
    thumbnail_20180110_123704.webp
    32,4 KB · Προβολές: 29
2.9 διάμετρο δεν φοράνε και τα μαλινουα; Αν πας από σύλλογο να ρωτήσεις ποτέ θα παραλάβεις γιατί μπορεί να αργήσουν και αν έχεις είδη ζευγάρια να μην προλάβουν να έρθουν.
 
Καθυστέρησα να μπω . Τώρα είδα τις απαντήσεις σας. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Fb δεν έχω. Πέρυσι είχα και παρήγγειλα από ένα τύπο που έγραψε ότι ήθελα.
Δεν κράτησα την διεύθυνση του..

Αν μπορεί κάποιες με προσωπικό μήνυμα..
Ευχαριστώ.

Μπήκα στα2 ηλεκτρονικά καταστήματα.
Ευχαριστώ

Γιάννη ευχαριστώ. Θα το ψάξω και μέσω συλλόγου.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top