Γενικά Απώλεια που πονάει

Giannisbox

PB Member
Εγγραφή
7 Νοε 2017
Μηνύματα
695
Πόλη
Εύοσμος
Πριν τρεις μέρες έχασα με τον πιο ηλίθιο τρόπο το καλύτερο θηλυκό μου...
Να σκάσω είμαι 2 λεπτά πιο νωρίς να πήγαινα θα ζούσε τώρα..
Η μαύρη μάγισσα το κυρίαρχο θηλυκό μας ήταν τεσσάρων ετών
received_10215319724565276.jpg
 
Το Σάββατο 8:20 το πρωί έχω βιντεοσκόπηση ένα σμήνος αρπακτικών που πέρασε από το μπαλκόνι μου.
Ευτυχώς επειδή έχω πολλά λουλούδια είναι δύσκολα να εντοπίσουν τα πουλιά μου.
Το σμήνος κατευθύνθηκε προς Ηλιούπολη ή και Εύοσμο.
Μου έκανε εντύπωση ήταν πάνω από 20 αρπακτικά πουλιά καί αρχηγός ένα μεγάλο γκρι πουλί δεν μπόρεσα να καταλάβω τι είναι.
Ελπίζω να μην φταίω που δεν ενημέρωσα.
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια.
Μπόρεσε να τραβήξει λίγο (όχι αρκετά) την σχάρα για να φάει ένα φύλλο από σπανάκι που έπεσε από το μανταλάκι ( το μανταλάκι είχε και άλλο φύλλο αλλά αυτή ήθελε το πεσμένο τέτοια ήταν) έτσι σφήνωσε το κεφαλάκι της και πάει...
 
Μπόρεσε να τραβήξει λίγο (όχι αρκετά) την σχάρα για να φάει ένα φύλλο από σπανάκι που έπεσε από το μανταλάκι ( το μανταλάκι είχε και άλλο φύλλο αλλά αυτή ήθελε το πεσμένο τέτοια ήταν)

Γυναίκες Γιάννη δεν θα της καταλάβουμε ποτέ.
 
Αν και στον πόνο της απώλειας ο καθένας μπορεί ( και είναι πιστεύω) να είναι διαφορετικός, και στην πραγματικότητα ελάχιστα μας απαλύνουν λιγάκι τη διάθεση, Γιάννη, @Giannisbox , θέλω να σου πω ότι σε καταλαβαίνω δυστυχώς όσο δεν παίρνει. Έχει συμβεί και σε δικό μου πουλάκι το ανάλογο και δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψει κανείς ούτε την εικόνα, μα ούτε και το " χάσιμο" που διαδέχεται τη στιγμιαία απορία.
Ειλικρινά λυπάμαι.
 
Πω πω, αμα ειναι να γινει θα γινει...
Έτσι άστα να πάνε
Ήταν από τα θηλυκά που κελαηδούν, μου έμεινε τώρα μόνο η κόρη της που κελαηδά.
[automerge]1568233828[/automerge]
Αν και στον πόνο της απώλειας ο καθένας μπορεί ( και είναι πιστεύω) να είναι διαφορετικός, και στην πραγματικότητα ελάχιστα μας απαλύνουν λιγάκι τη διάθεση, Γιάννη, @Giannisbox , θέλω να σου πω ότι σε καταλαβαίνω δυστυχώς όσο δεν παίρνει. Έχει συμβεί και σε δικό μου πουλάκι το ανάλογο και δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψει κανείς ούτε την εικόνα, μα ούτε και το " χάσιμο" που διαδέχεται τη στιγμιαία απορία.
Ειλικρινά λυπάμαι.
Ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά
 
Τελευταία επεξεργασία:
Λυπάμαι, ήταν πανέμορφο πουλί...
Μήπως τώρα που συνέβει αυτό το οδυνηρό γεγονός μπορείς να δέσεις κάπως τη σχάρα;
Ποτέ και κανείς δεν ξέρει τι μπορεί να ξανασυμβεί...
 
Back
Top