Ασθένειες Αρρωστος ζακό;

Μαιρη

PB Member
Εγγραφή
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.739
Πόλη
Αθήνα
Ενω μέχρι χθές ο ζακό μου ήταν μια χαρά σήμερα δεν έχει φάει τίποτα και κάθεται σαν φοβισμένος στο κλαδί του. Του έδωσα λίγο βερύκοκο τα έφαγε αλλά σποράκια καθόλου και είναι φοβισμένός. Να σημειώσω ότι είναι ήρεμος.. Έχω τραλαθεί...☹
 
Μαιρη δεν καταλαβαινω τι μπορει να εχει και ανησυχεις τοσο; Κοιμαται πολυ κατα τη διαρκεια της ημερας; Εχει φουσκωμενα φτερα; Οι κουτσουλιες σε τι κατασταση ειναι; Ειναι φυσιολογικες; Τα ρουθουνια του ειναι καθαρα; Φτερνιζεται μηπως η εχει συναχι; Ρωταω διοτι ο καιρος ηταν λιγο τρελος τις τελευταιες μερες και αν δεν προσεξες καλα οταν τον εκανες μπανιο σκεφτηκα μηπως κρυωσε...😕 Κλεισε κι ενα ραντεβου στον πτηνιατρο για να εισαι ησυχη!
 
Kai oi papagaloi exoune asximes meres...mporei apla den ixe diathesi...panselinos...seismos...zesti...krio...epireazoun diafora...
An den tha ginei kalitera ayrio-methavrio pigene ston giatro...
 
Μαιρη δεν καταλαβαινω τι μπορει να εχει και ανησυχεις τοσο; Κοιμαται πολυ κατα τη διαρκεια της ημερας; Εχει φουσκωμενα φτερα; Οι κουτσουλιες σε τι κατασταση ειναι; Ειναι φυσιολογικες; Τα ρουθουνια του ειναι καθαρα; Φτερνιζεται μηπως η εχει συναχι; Ρωταω διοτι ο καιρος ηταν λιγο τρελος τις τελευταιες μερες και αν δεν προσεξες καλα οταν τον εκανες μπανιο σκεφτηκα μηπως κρυωσε...😕 Κλεισε κι ενα ραντεβου στον πτηνιατρο για να εισαι ησυχη!
'Oχι όλα αυτα είναι φυσιολογικά απλά είναι φοβισμένος και δεν τρώει ☹
 
:)Μαιρη αφου δεν εχει αλλα συμπτωματα οπως λες, συμφωνω με την Πωλινα,
να σε ρωτησω, ησουν συνεχεια μαζι του; Μπορει να συνεβει κατι που δεν γνωριζεις και να το εκανε ισως να τρομαξει;υπαρχουν αλλα ζωα στο σπιτι που μπορει να το τρομαξαν η' αλλαξες κατι στις συνηθειες του;
 
:)Μαιρη αφου δεν εχει αλλα συμπτωματα οπως λες, συμφωνω με την Πωλινα,
να σε ρωτησω, ησουν συνεχεια μαζι του; Μπορει να συνεβει κατι που δεν γνωριζεις και να το εκανε ισως να τρομαξει;υπαρχουν αλλα ζωα στο σπιτι που μπορει να το τρομαξαν η' αλλαξες κατι στις συνηθειες του;
Είμαι συνέχεια μαζί του. Εχω ένα σκυλάκι αλλά έχουν μεγαλώσει μαζί και δεν τον φοβάται καθόλου. Μερικές φορές του δαγκώνει και την ουρά
 
Back
Top