Γενικά Αρτεμης το Blue Pacific Parrotlet

kdionisios

PB New Member
Εγγραφή
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
50
Πόλη
Καλλιθέα
Ενα μικρο "διαολακι" βρισκεται απο χθες το βραδυ στο σπιτι μαζι μου!:D
Τι να πρωτοπω, απιστευτο πλασμα!
Μολις ενα 24ωρο ειμαστε μαζι και ηδη μου εκλεψε την καρδια!

Ενα μεγαλο ευχαριστω στη Σισσυ για την μεγαλη βοηθεια και ανεξαντλητη υπομονη που εδειξε απαντωντας στις απειρες ερωτησεις μου 😉
Επισης θελω να ευχαριστησω τη Βασιλικη Λοριδα και βεβαια το Νικο για την καταπληκτικη δουλεια που κανει με αυτα τα πουλακια.

Ακολουθουν φωτο απο την κατοικια του μικρου Αρτεμη.
 

Συνημμένα

  • 101.webp
    101.webp
    49,2 KB · Προβολές: 174
  • 102.webp
    102.webp
    53,4 KB · Προβολές: 179
  • 104.webp
    104.webp
    47,1 KB · Προβολές: 166
Πολυ super το κλουβι! Το πουλι που ειναι καλε; ή ειναι τοσο μικροσκοπικό που δεν το βλέπω; Τα γυαλια μουυυ... 😀

Να σου ζησει ο Αρτέμης! Παντα με υγεια και μακροζωία!
 
Όμορφο σπίτι & διακόσμηση (παιχνίδια) αλλά το πουλάκι που σου έκλεψε την καρδιά που κρύβεται; Δεν φαίνεται! Περιμένουμε!
 
Καλοριζικος ο Αρτεμακης! Να τον χαιρεσαι Διονυση, ειμαι σιγουρη πως θα περασει πολυ ομορφα μαζι σου! Αυτο ηδη αρχισε να φαινεται, απο το ενδιαφερον που εδειξες για να μαθεις πραγματα γι' αυτα τα πουλακια και την επιλογη του κλουβιου και των παιχνιδιων που φροντισες να του προσφερεις. 😉
Ακολουθουν φωτο απο την κατοικια του μικρου Αρτεμη.
, αρκετα ομως με το κλουβι!:Big Grin:δειξε μας τον :loveΑρτεμηηη!
 
Τελειο κλουβακι! Αχ... Μη μας κρυβεις τον μικρο Αρτεμακο! Θελουμε να τον δουμε! Να σου ζησει και να τον χαιρεσαι!
 
Χμμμ, μεγαλώνει η παρέα των λιλιπούτειων φίλων μας! Να σου ζήσει και να χαρείτε πολλές όμορφες στιγμές μαζί! Και μόνο από την φροντίδα που έδειξες για να του ετοιμάσεις αυτό το πανέμορφο κλουβί, μπορεί κανείς να καταλάβει πόσο τυχερό πουλάκι είναι που θα το έχεις εσύ! Μπράβο και σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν! 🙂
 
να σου ζησει περιμενουμε φωτο του μικρου! Που κρυβεται μεσα στην καρυδα;
 
Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!
Η αληθεια ειναι οτι δεν εβγαλα φωτο του Αρτεμη γιατι δεν ηθελα την πρωτη ημερα του στο σπιτι να τον ταλαιπωρησω .
Θα δημοσιευσω φωτο του πολυ συντομα 😉



πολυ καλο κλουβι, απο που το πηρεσ;

Απο ενα pet shop εδω στην Αθηνα.
 
Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!
Η αληθεια ειναι οτι δεν εβγαλα φωτο του Αρτεμη γιατι δεν ηθελα την πρωτη ημερα του στο σπιτι να τον ταλαιπωρησω .
Θα δημοσιευσω φωτο του πολυ συντομα 😉

- Αυτόματη συγχώνευση post στις 23:48 - Το προηγούμενο post δημιουργήθηκε στις 23:47 -



Απο ενα pet shop εδω στην Αθηνα.
βρε Διονυση πες το μας;και το εψαχνα μια ωρα... Κολησα το προσωπο μου στο p.c. Και θα ορκιζομουν οτι ηταν μεσα στην καρυδα... 😀
να το χαιρεσε το μικροσκοπικο παπαγαλακι σου... 😉πολυ οραιο και το κλουβι που επελεξες...
 
χαχα Δημητρη και εγω μεσα στην καρυδα το εψαχνααα!
Να σου ζησει κ φωτο συντομα!
Εξαλλου νομιζω πως τους αρεσει να τα φωτογραφιζουν!
 
υπεροχη η κατοικια του! Πολυ μου αρεσε!

να σου ζησει και το μωρο... Περιμενουμε φωτο του...
 
και έψαχνα έψαχνα να βρω το πουλί, άφαντο.😀
βάλε καλέ φωτογραφίες απο τον φτερωτό 😛 πολύ καλό κλουβι :)
 
Η κατοικια-βιλα ειναι τελεια!

Διονυση καλοριζικο αλλα ο Αρτεμης θα ειναι παντα για μενα ο Χουλιο! 😀

Δεν τον ειχα κατσιασει πολυ ε; Χεχε

Περιμενω κι εγω τις φωτο με την αρχοντια του!
 
Back
Top