Αναπαραγωγή Αυγά καναρινιών 20 μέρες και πάνω

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης William
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

William

PB New Member
Εγγραφή
5 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Πόλη
Gävle
Το δικο μου θυλικο εκανε αυγα οποτε εδω και μερες καθεται και εχουνε ακομα να βγουν τους ειδα σμρ με το φακο και εχει μεσα καπου στα 20 μερες και πανο ειναι;
 
Υπαρχει υγρο πορτοκαλι μεσα και το βλεπω καθαρα οτι εχει μεσα αλλα ειναι πανο απο τα 20 μερες και ακομα καθεται και δεν κανει τιποτα να τα πεταξω; Μιπως στην καινουργια γενναια να γινει τιποτα καλυτερο;
 
Αν ειχαν,θα εβλεπες κατι κοκκινες φλεβες σε ολο το τσοφλι.
Πεταξε τα αυγα και ασε τα πουλια να ξεκουραστουν.
Να εχουμε την υγεια μας πρωτα και του χρονου την ανοιξη τα ξανα βαζεις για ζευγαρωμα.
 
;) εγινε τρελε αυτο εκανα απλως μια ερωτιση δεν εχει θεμα αμα ειναι το αρσενικο με την θυλικια τωρα χωρις φωλια;
 
δεν εχει θεμα αμα ειναι το αρσενικο με την θυλικια τωρα χωρις φωλια;
Θα χωρίσεις το ζευγάρι τώρα, καθένα στο κλουβί του μέχρι την επόμενη αναπαραγωγή του χρόνου.
 
Άμα έχεις μετρήσει σωστά και είναι 20 μέρες κάτιδεν πάει καλά.
Πέταξε τα χώρισε τα πουλιά και καλά να μαστε του χρόνου την άνοιξη πάλι
 
εχω 3 κλουβια οκ , στο ενα κλουβη εχω το αρσενικο με την θυλικια, στο αλλο ενα αρσενικο με θυλικια, στο αλλο μονο ενα αρσενικο, οποτε μου ειπατε να χωρισο το αρσενικο με τνν θυλικια το εκανα το εβαλα στο αλλο κλουβι με τον αρσενικο και την θυλικια και την αλλη μερα τα φτερα του του τα εχει κανει μπλα, το κοριτσι του το εκανε, και το κοριτσι ειναι ο πατερας της.
 
Χρειάζεσαι τουλάχιστον ένα κλουβί ακόμα, ώστε την εποχή της ανάπαυσης να έχεις κάθε αρσενικό μοναχό του και τα θηλυκά μαζί.
 
. Γμστ του εκανε τα φτερα του αχ😀 ξερω εγς ο πατερας δερνει οχι η κορη του...
 
Να υπόθεσω βλέποντας την πόλη που μένεις πως βρίσκεσαι στο εξωτερικό και κάνεις εσωτερική αναπαραγωγή σωστά; Τι θερμοκρασία έχεις στο χώρο; Πόσες ώρες ημερήσιου φωτισμού;
 
Back
Top