Διατροφή Αυγοτροφή Easyyem για Καρδερίνες

karvounis

PB New Member
Εγγραφή
22 Νοε 2010
Μηνύματα
19
Πόλη
Αθήνα
Σήμερα μετά από πολλές δοκιμές και μη μένοντας ικανοποιημενος δοκίμασα την σιγκεκριμενη αυγοτροφή.η αποδοχή ήταν μεγάλη για πρώτη μέρα.υπάρχει κάποιος από την παρέα που να την χρησιμοποιεί και να έχει κάποια γνώμη για το συγκεκριμένο προϊόν; Ευχαριστώ προκαταβοληκα.
 
Σήμερα μετά από πολλές δοκιμές και μη μένοντας ικανοποιημενος δοκίμασα την σιγκεκριμενη αυγοτροφή.η αποδοχή ήταν μεγάλη για πρώτη μέρα.υπάρχει κάποιος από την παρέα που να την χρησιμοποιεί και να έχει κάποια γνώμη για το συγκεκριμένο προϊόν; Ευχαριστώ προκαταβοληκα.
Θα βρεις απαντήσεις σχετικές με το ερώτημά σου εδώ...
Δεν ξέρω για τις καρδερίνες... αλλά για τα καναρίνια είναι πάρα πολύ καλή.
Άλλωστε μια δοκιμή χρειάζεται και θα υπάρχουν γρήγορα τα ανάλογα συμπεράσματα.
 
Σήμερα μου έφεραν ένα κιλό απ την συγκεξριμένη αυγοτροφή να την δοκιμάσω στα πουλιά.

Εντονη μυρωδιά μπανάνας.

Σχεδόν όλα πήγαν να την δοκιμάσουν, αλλά την έβαλα αργά και δεν ξέρω τι αποδοχή έχει.

Σε λίγες μέρες... Τα νεότερα

ufZVzmw.jpg
 
Σήμερα μου έφεραν ένα κιλό απ την συγκεξριμένη αυγοτροφή να την δοκιμάσω στα πουλιά.

Εντονη μυρωδιά μπανάνας.

Σχεδόν όλα πήγαν να την δοκιμάσουν, αλλά την έβαλα αργά και δεν ξέρω τι αποδοχή έχει.

Σε λίγες μέρες... Τα νεότερα

ufZVzmw.jpg

Αυτές οι μυρωδιές είναι που με προβληματίζουν...
 
Βασίλη να κάνεις δοκιμές με μέτρο, (νομίζω ότι νέο προϊόν ακούς ή κυκλοφορεί το προμηθεύεσαι) :) όποια αυγοτροφή τρώνε τώρα να την συνεχίσεις μέχρι και την αναπαραγωγή και κάτι άλλο, στην αναπαραγωγή και στην πτερόρροια δεν αλλάζουμε- δοκιμάζουμε αυγοτροφή.
 
Back
Top