Γενικά Αυτά είναι τα πουλάκια μας

Thalia159

PB New Member
Εγγραφή
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
28
Πόλη
Πλάτανος
Γεια σας... Είμαι η Θάλεια,Κ αυτά είναι τα πουλάκια μας... Τα δύο τα έχουμε 2,5 μήνες κ χθες μας δώσανε ακόμη ένα παπαγαλάκι, αυτός είναι ο Πιπης το καναρινίrsz_dsc_9125.webpΑυτή είναι η Μπλου... Προσπαθώ να την εξημερώσω,το μόνο που έχω καταφέρει είναι να τρώει από το χέρι μου..rsz_dsc_9096.webprsz_dsc_9013.webp και το νέο μέλος που μας ήρθε χθες είναι ο Ρίκο...Ζούσε με ακόμα ένα παπαγαλάκι το οποίο το βρήκαν νεκρό(είχε τσιμπιες κ είχαν ελάχιστη τροφή μάλλον Ο Ρίκο δεν το άφηνε να φάει)Κ επειδή ο ιδιοκτήτης του δεν μπορεί να το φροντίσει μας τον έδωσε..rsz_dsc_9088.webprsz_dsc_9095.webp
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πανέμορφα. Να σου ζήσουν!
Καλωσόρισες και στην ομάδα μας. Θα μάθεις και θα μάθουμε πολλά. Υπάρχουν πολλοί έμπειροι κάτοχοι και εκτροφείς, που θα σου δώσουν εξαιρετικές συμβουλές :)
 
Καλησπέρα Θάλεια! Να σου ζήσουν πολλά χρόνια τα φτερωτά σου φιλαράκια και να τα χαίρεσαι! 🙂

Κουκλιά όλα τους! Τα παπαγαλάκια σου είναι χαριτωμένα και πανέμορφα με τις φατσούλες τους και τις μπλε αποχρώσεις τους! Μία αδυναμία την έχω στον κατακόκκινο και εντυπωσιακό σας κανάρο!:D👍
 
Πολύ όμορφα τα μικρά σου Θάλεια!
Να τα χαίρεσαι!

Για τα κλουβιά των παπαγάλων σου είπα στο άλλο θέμα, αν θες άνοιξε ένα καινούργιο θέμα εδώ https://community.petbirds.gr/forums/canaries/?prefix_id=88 για να συζητήσουμε για το κλουβί από το καναρίνι σου.

Καλώς μας ήρθες!
 
Back
Top