Γενικά Αυτος ειναι ο πιπης μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης thiseas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

thiseas

PB New Member
Εγγραφή
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
48
Πόλη
Βέροια
αυτος ειναι ο πιπης μου τον εβγαλα το video εχθες ειναι 7 μηνον εχω και μια θυλικια και 2 καρδερινες, μενω βεροια και πσαχνω να βρω σχεδιο κατασκευης μεγαλης κλουβας. Γιατι θελω να βαλω πολλα καναρινια και καρδερινες

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
και η κουκλα του πιπη... ειναι μοντελο! τελος..
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Κουκλάκια και τα 2! Πολύ ξεχωριστά καναρίνια σαν χρώμα! Φτου φτου να τα χαίρεσαι! :D Τα έχεις ξαναζευγαρώσει; Ή είναι η πρώτη φορά φέτος; Πόσο χρονών είναι η θηλυκιά; Βλέπω φοράει κόκκινο δαχτυλίδι...
 
Κουκλάκια και τα 2! Πολύ ξεχωριστά καναρίνια σαν χρώμα! Φτου φτου να τα χαίρεσαι! :D Τα έχεις ξαναζευγαρώσει; Ή είναι η πρώτη φορά φέτος; Πόσο χρονών είναι η θηλυκιά; Βλέπω φοράει κόκκινο δαχτυλίδι...
καλημερα οχι προτη φωρα ειναι και πεδεβομε 😀. απο εκει που τα αγορασα μου ειπε οτι ειναι κοντα στον χρονο και τα δυο η θηλικια πιο μεγαλη απο τον αρσενικο...

εχει καμ ια σχεση το χρωμα στο βραχιολι..; ο πιπησ το δαγκονε κ του το εβγαλα κοκκινο ηταν και του πιπη... Τι σχεση εχοθν τα χρωματα στα βραχιλολακια.;
 
Άρα και τα δύο είναι πουλάκια του 2012. 2 χρονών! Μη σε εκπλήσσει που ο πετ σοπας σου είπε αλλά αντί άλλων! Έτσι κάνουν για να πουλήσουν...
 
Back
Top