Γενικά Αυτός είναι ο Τόμπυ το καναρίνι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Serafim
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Serafim

PB New Member
Εγγραφή
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
39
Πόλη
Αλεξανδρούπολη
Αυτός είναι ο Τομπυ δεν είναι κάποιας γνωστής ράτσας όμως κελαιδαει πολύ και είναι και πολύ ημερος. Μου αρέσει όταν βάζω το χέρι μου στο κλουβί του και αυτός με τσιμπάει απαλά.
 

Συνημμένα

  • rsz_img_20160826_150320.webp
    rsz_img_20160826_150320.webp
    75,4 KB · Προβολές: 106
Λεβεντόκορμος ο Τόμπυ! Να τον χαίρεσαι!
Κάτι με προβληματίζει στα νυχάκια του.
Παράξενο κλουβάκι, μπορείς να προσθέσεις και μία ολική του χώρου που ζεί;
Όντως τα νύχια του έχουν ένα μικρό θέμα από όταν γεννήθηκε. Το κλουβί είναι κινέζικο μεν αλλά αρκετά ευρύχωρο.
 
Να τον χαίρεσαι!

είναι και πολύ ημερος. Μου αρέσει όταν βάζω το χέρι μου στο κλουβί του και αυτός με τσιμπάει απαλά.
Σπάνιο για καναρίνι! Φαίνεται πως έχετε αναπτύξει μια πολύ όμορφη σχέση! Μπράβο!

φερε τα λιγο πιο αριστερα για να μην χτυπαει η ουρα του στα καγκελα😛
αλλά τις πατηθρες τις έχεις πολύ κοντά στα κάγκελα αλλαξετες θέση.
Κράτα μόνο την κάτω και την πάνω βάλτη από την άλλη μεριά στο ίδιο ύψος. Για να καταλάβεις καλύτερα δες εδώ και Page Not Found.
Και ναι βάλτες πιο μέσα για να μην τρίβεται η ουρίτσα του όμορφου Τόμπι!
 
Ειναι πολυ γλυκος και εχει πολυ ανετο κλουβακι.
Ειναι τελειο που σε πλησιαζει χωρις να φοβαται, πρεπει να εχετε υπεροχη σχεση :D
 
Πολύ ιδιαίτερο το καναρίνι σου και φυσικά η αγάπη που τρέφετε ο ένας για τον άλλον δείχνει για ακόμα μία φορά ότι για να υπάρξει δέσιμο μεταξύ κατοικίδιου-ιδιοκτήτη, δεν παίζει ρόλο ''η θέση του ζώου στην τροφική αλυσίδα'' αλλά μόνο ο χαρακτήρας του.
 
Αυτός είναι ο Τομπυ δεν είναι κάποιας γνωστής ράτσας όμως κελαιδαει πολύ και είναι και πολύ ημερος. Μου αρέσει όταν βάζω το χέρι μου στο κλουβί του και αυτός με τσιμπάει απαλά.
Κουκλί, να τον χαίρεσαι!
 
Back
Top