Γενικά Βίντεο απο τα πρώτα μου παπαγαλάκια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης markos34
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

markos34

PB New Member
Εγγραφή
16 Νοε 2013
Μηνύματα
68
καλησπερα στην ομορφη παρεα. Σημερα σκαλιζωντας το αρχειο με της φωτο και τα βιντεο στον υπολογιστη μου επεσα σε κατι βιντεο και φωτο με τα πρωτα πουλακια μου. Την μητσι(που μας βγηκε μητσος)και το βαγγελη. Δεν ξερω τι ειναι αυτο το κλικ που σε τραβαει να ασχοληθεις με κατι, αλλα πραγματικα ειμαι πολυ χαρουμενος με τους μικρους μου φιλους, αισθανομαι μεγαλη χαρα και ευτηχια να ασχολουμε μαζι τους.Απο τοτε βεβαια εχει μεγαλωση η παρεα μας, βλεπε Λολη γυναικα Ρουλη, Χρυση γυναικα Βαγγεληκαι Χαρα γυναικα μητσου. Και επισεις δυο παιδακια που μεγαλωνουν (ας ελπισουμε ολα να πανε καλα) της λολης και του ρουλη, μιας και ο βαγγελης και η χρυση ειχαν ατυχια στην πρωτη τους γεννα. Μοιραζομε λοιπον μαζι σας ενα βιντεακι και μερικες φωτο απο τον πρωτο καιρο μαζι με τους πρωτους υπεροχους φιλους μου.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

WP_20131208 1.webp δυστηχος δεν γινεται να ανεβασω αλλες φωτο λογω μεγεθους.. Βέβαια στην πορεία, στην πορεία εμπλουτίζοντας της γνώσης μου, μιας και άλλαξε και ο πληθυσμός 😀 τον πουλιών άλλαξαν τα κλουβιά(έγιναν πολύ μεγαλύτερα για το κάθε ζευγάρι, και πολλά άλλα.
 
Back
Top