Γενικά Βίντεο απο τη νέα περιοχή παιχνιδιού του Πάρη

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Τελείωσα τη νέα περιοχή παιχνιδιού του Πάρη. Τώρα μπορώ να βάζω πολλά παιχνίδια και να τα αντικαθιστώ γρήγορα.Φαίνεται ενθουσιασμένος.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Φαίνεται πολύ χαρούμενος και άνετος με τη νέα του χώρου!
 
Καλορίζικο το νέο παιχνιδότοπο, πολύ εφευρετικός είσαι για να δραστηριοποιείται ο Πάρης, μπράβο σας! Όταν κατεβαίνει στο πάτωμα από τη μεγάλη σκάλα γυρίζει πίσω ή περιπλανάται & εξερευνά το σπίτι; Καλή διασκέδαση, ευχαριστούμε για τα youtube.
 
Καλορίζικο το νέο παιχνιδότοπο, πολύ εφευρετικός είσαι για να δραστηριοποιείται ο Πάρης, μπράβο σας! Όταν κατεβαίνει στο πάτωμα από τη μεγάλη σκάλα γυρίζει πίσω ή περιπλανάται & εξερευνά το σπίτι; Καλή διασκέδαση, ευχαριστούμε για τα youtube.

Όχι δεν κατεβαίνει ποτέ από το σταντ και όταν τον αφήσω στο πάτωμα τρέχει αμέσως να ανέβει επάνω.Από μικρός αισθάνεται άβολα στο πάτωμα.
 
Πολυ ωραιος ο παιχνιδοτοπος που εφτιαξες Κωστα. Μπορεις να μου πεις ολα αυτα τα παιχνιδια τα αγορασες, η τα εφτιαξες μονος σου; Π.Χ αυτο που καθεται απο που το πηρες;
 
Κωσταντίνε παντα μας αφήνεις έκπληκτους με το με την δημιουργικότητά σου και το μεράκι σου στις κατασκευές! Το σύνολο είναι καταπληκτικό! Πολύ μου αρεσε η ανεμόσκαλα!

Ευχομαι ο Πάρης μας να περνάει πολλές ξένοιαστες ώρες στον παιχνιδότοπό του!
 
Πολυ καλη η ιδεα και πολυ ομορφη η κατασκευη Κωνσταντινε! Ευχομαι να περασει εκει, πολλες χαρουμενες ωρες ο Παρης:D
 
Πολυ ωραιος ο παιχνιδοτοπος που εφτιαξες Κωστα. Μπορεις να μου πεις ολα αυτα τα παιχνιδια τα αγορασες, η τα εφτιαξες μονος σου; Π.Χ αυτο που καθεται απο που το πηρες;

Όλα είναι του εμπορίου εκτός από το ξύλινο σταντ που είναι ιδιοκατασκευή, δηλαδή το έφτιαξε ένας φίλος ξυλουργός.
 
Κωνσταντίνε υποκλίνομαι στην εφευρετικότητά σου! Μου φαίνεται ότι ο Πάρης σου βγάζει τον καλύτερο εαυτό σου...
 
Πολυ ωραιος ο παιχνιδοτοπος, πολυ ωραιος κ τυχερος ο Παρης σου Κωνσταντινε! 🙂
Να τον χαιρεσαι!
Μπραβο κ στο φιλο ξυλουργο!
 
Τυχερός παπαγάλος ο Πάρης! Μπράβο σου Κωνσταντίνε κάνεις τα καλύτερα για τον μικρό σου!
 
Φοβερη κατασκευη! Με πολυ μερακι και γουστο!
 
To θετικό είναι ότι του αρέσει γιατί πολλές φορές μου συμβαίνει να κάνω κάτι και αυτός να το αγνοεί και να ενθουσιάζεται με μια κόλλα Α4.Ανόητα πουλιά.😛
 
Back
Top