Γενικά Βαθύτερη ανάλυση των εμφανισιακών χαρακτηριστικών των καναρινιών

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
περίμενα καιρό να βρω κάτι τέτοιο, ευχαριστώ
*Πιστεύω πως κάποια στιγμή θα πρέπει να κάνουμε κάτι αντίστοιχο και στα Ελληνικά, εγω τα καταλαβαίνω αλλά οι περισσότεροι που ασχολούνται με το χόμπι(κυρίως μεγαλύτερης ηλικίας) μάλλον όχι
είναι και τα γαλλικά που δεν καταλαβαίνω τίποτα... .
 
Οταν λές να κάνουμε; Μπορείς να βοηθήσεις; Εστω στο Αγγλικό κείμενο; Σε ποιόν σύλλογο είσαι Γιώργο. ;
Λέγοντας "να κάνουμε" εννοώ εκτός απο το σύλλογο, και όποιον άλλο μπορεί. Κυρίως απο το PB αλλά και γενικότερα, σε ότι αφορά τα Αγγλικά σίγουρα μπορώ (όπως και οι περισσότεροι μάλλον :D).
Πάντως κάτι τέτοιο πρέπει να γίνει γιατί στην μορφή που βρίσκονται οι πληροφορίες αυτή την στιγμή είναι πρακτικά.. άχρηστες... και είναι κρίμα...
Δεν ανήκω σε κάποιο σύλλογο δυστυχώς... Το είχα πάρει ζεστά πρίν λίγο καιρό αλλά με όλα αυτά (νέο σπίτι -πόλη, σχολή, πρωτάθλημα μπάσκετ και άλλα) αυτό έμεινε στην άκρη (+οτι η συνδρομή στο σύλλογο της Θεσσαλονίκης είναι σχεδόν διπλάσια, και σαν φοιτητής έχω περιορισμένες δυνατότητες... .) οπότε.. Θέλει τον χρόνο του κι αυτό δυστυχώς...
 
Επειδή η πρώτη σελίδα της ΑΛΟΠ αλλάζει...
alop.gr/προτυπα/
Υ. Γ Ισως θα έπρεπε το πιο πάνω λινκ να μεταφερθεί στο εισαγωγικό πόστ.
 
Που είναι το γαλλικό κείμενο παιδιά;
Εγώ ελληνικό είδα στο λινκ.
Όσοι μπορούμε θα βοηθήσουμε
 
Που είναι το γαλλικό κείμενο παιδιά;
Εγώ ελληνικό είδα στο λινκ.
Όσοι μπορούμε θα βοηθήσουμε
Υπάρχει και στην Γαλλική η κατηγορία D . Αν θέλεις Μαρία στο στέλνω στο ΦΑΣΕΜΠΟΥΚΙΟΝ 😛
 
Back
Top