Γενικά Βασιλικούλα ζάχαρη βασιλικούλα μέλι! (billy)

greveniwtis

PB New Member
Εγγραφή
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
61
Πόλη
Γρεβενά
μετά από απαίτηση πολλών στέλνουμε και εμείς φωτό λοιπόν...
η βασιλικούλα ήρθε σε εμένα 19 ετών μιας και το αφεντικό της δεν την ήθελε άλλο. απορώ. αλλά την είχε σε πολύ καλή κατάσταδη το ομολογώ. Μικρή, στα 5 είχε περάσει πνευμονία αλλά την σκαπουλάρησε. από όταν την πήρα το ενα της ρουθουνι είναι φρακαρισμένο. αν και έκανα πολλές προσπάθειες δεν ξεβουλώνει με τίποτα. Οπότε περιμένω ιδέες. τώρα από ομιλία δεν τα πάμε και πολύ καλά 5-6 λεξούλες αλλά από σφύριγμα άλλο πράγμα, οπότε ιδέες και για ομιλία καλοδεχούμενες. είναι ζωηρή τρώει λαχανικά και φρόυτα και σποράκια και παίρνει και συμπλήρωμα βιταμινών γιατί είναι και αδυνατούλα. με το θέμα του ρουθουνιού έχω φρικάρει λίγο αλλά θα την βγάλω την άκρη με πτηνίατρο στη Θεσσαλονίκη φαντάζομαι, έχω διαβάσει στο νετ αρκετά και πιστέυω ότι είναι σκούρα τα πράγματα.σε εσας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Στο β'ίντεο ε'ιναι ντροπαλή οπότε δεν μιλάει απλά κυριολεκτικά με "κλάνει" , αυτά...

[x]
 

Συνημμένα

  • SNC00075.webp
    SNC00075.webp
    46,8 KB · Προβολές: 61
  • SNC00077.webp
    SNC00077.webp
    54 KB · Προβολές: 65
  • SNC00078.webp
    SNC00078.webp
    50,9 KB · Προβολές: 74
Ακομα ενα απαιχτο ζακουδακι. Γιατι μικρη ειναι ακομα. 19 χρονων κοπελιτσα... Οσο για τα <πριτσ>; Εεε, απο καπου θα τα ακουει...
 
Να την χαίρεσαι είναι μια κούκλα. Μετά απο 19 χρόνια δεν την ήθελε άλλο...☹Τι να πω για ορισμένους ανθρώπους... Εγω 7 χρόνια έχω την Κουκυ και δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου χωρίς αυτή. Μπράβο σου πάντως που την πήρες και της έδωσες αγάπη και φροντίδα
 
Κούκλα, απίθανη, καταπληκτική, εξερευνά το σπίτι! Eυχαριστούμε, θέλουμε κι'άλλη billy!
 
Back
Top