Γενικά Βιντεακι με τον πιπικο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης theo40gr
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

theo40gr

PB Member
Εγγραφή
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
708
Πόλη
Πειραιάς
επειτα απο πολλες προσπαθειες καταφερα να κατεβασω
ενα βιντεακι με τον πιπικο να παρλαρει ενα πρωι περιμενοντας
να του ανοιξω για την βολτα του
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τέλειος! Δεν μπόρεσα να το δω ολο μόνο λίγο πετυχα κ νομιζω έλεγε σ'αγαπώ; Είναι γλύκα! Εγώ θα ακούσω ποτε τη φωνούλα του δικού μου άραγε... Ζηλέυω!
 
Θοδωρή εντάξει, απλά μου έφτιαξες την μέρα..:DΑγαπησιάρης και πολύ γλυκός ο Πιπίκος! Να τον χαίρεσαι!

Μια μικρή επισήμανση για το κλουβί: έχω διαβάσει εδώ μέσα και σε άλλα άρθρα ότι τα στρογγυλά κλουβιά θα πρέπει να αποφέυγονται γιατί δεν προσφερουν "γωνίες" όπου το πουλί να μπορει να νιωθει ασφάλεια..ίσως να πρέπει να το σκεφτείς για ένα μεγαλύτερο και πρακτικότερο σπιτάκι;:)
 
Πολυ ωραιος ο Πιπικος! Να τον χαιρεσαι!
 
ευχαριστω για τα λογια σας.. Τουλαχιστον να ησυχασω.. Πως δεν εχω σαλταρει μαζι του χωρις λογο..
 
Να τον χαιρεσαι Θοδωρη!:Dτελειος ο Πιπικος! Με τα φιλακια του, τις γλυκες του και σαν, αγορι τα κακα του τα λογακια!
 
Εκπλητκτικος ειναι Θοδωρε! Να τον χαιρεσαι, και οχι δεν εχεις ξετρελαθει μαζι του αδικα! :D
 
Απίστευτος ο Πιπίκος! Και αγαπησιάρης και ξενόγλωσσος! Αν άκουσα καλά ειπε: I love you! ;

Aπο φιλάκια πάντως πρώτος! Μπράβο! Να τον χαιρεσαι! Δίκαια σε έχει ξεμυαλίσει!
 
τέλειος ο Πιπίκος.Αυτό το είδος παπαγάλου μου αρέσει παρα πολύ!
 
Να είστε και οι δύο καλά και να χαίρεστε την παρέα μεταξύ σας. Είναι να μην σαλτάρεις;Να σου ζήσει.
 
Πολλές αγάπες, και πολύ γλύκα στα φιλιά! Να τον χαίρεσαι, ευχαριστούμε.
 
Υπεροχος!
Θελω και γω εναν να μου λεει ποσο πολυ με αγαπαει!
 
Back
Top