Βρέθηκε Βρέθηκε κοκατίλ με δαχτυλίδι στην Κυψέλη

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης evapa
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

evapa

PB New Member
Εγγραφή
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
2
ΒΡΕΘΗΚΕ στην Κυψέλη και φιλοξενείτε προσωρινά. Φοράει αλουμινένιο πορτοκαλοκόκκινο δαχτυλίδι με 2 γράμματα κάθετα / 2 αριθμούς κάθετα / 1 ,1 αριθμό κάθετα / και 5 αριθμούς στην σειρά . Οποιος τον εχασε και γνωρίζει τον αριθμό να έρθει να τον παραλάβει. Οποιος ξέρει να μου πεί πως βρισκω τον εκτροφέα και αν αυτος μπορεί να μου δείξει τον ιδιοκτήτη.1.webp2.webp
 

1/9/23(9163)
Χάθηκε γκρι κοκατιλ με κίτρινο την Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 στην περιοχή Παλαιό Φάληρο κοντά στην στάση Εδέμ δίπλα στο ποτάμι παρακαλώ καλέστε στο 6993181820 άμα βρεθεί.

@evapa
 
1/9/23(9163)
Χάθηκε γκρι κοκατιλ με κίτρινο την Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 στην περιοχή Παλαιό Φάληρο κοντά στην στάση Εδέμ δίπλα στο ποτάμι παρακαλώ καλέστε στο 6993181820 άμα βρεθεί.
@evapa μπόρεσες να επικοινωνήσεις? Θα μπορούσε κάλλιστα να είναι αυτό.κριμα να το ψάχνει ο ιδιοκτήτης του. Δεν είναι δικό μου κείμενο.απο το lostandfound.gr ειναι
 
@φιλομαθης
Αν και λογικά θα το ανέφερε αν είχε δαχτυλίδι... Αλλά αφού είναι δακτυλιωμένο αξίζει μια επικοινωνία (απίθανο να πετύχει τυχαία τους αριθμούς ούτως ή άλλως).

@evapa Μπράβο που τον πιάσατε! Φαίνεται πολύ αδύνατος ο καημένος ίσως να ήταν μέρες έξω🥺 δείχνει γερός και νεαρός όμως οπότε φαντάζομαι θα επανέλθει με λίγη βοήθεια🤞
 
Back
Top