Βρέθηκε Βρέθηκε παπαγάλος στη Θεσσαλονίκη

Αν έχει κάποιο δαχτυλίδι καλό θα ήταν να ρωτήσεις τον "γονέα" να σου πει τα στοιχεία του (δαχτιλυδιου)
 
  • Συμφωνώ
Αντιδράσεις: MARY58
@VagelisRico υποθέτω τον προσέχεις κ μπράβο σου. Ελπίζω να μην είναι πολύ ταλαιπωρημένος. Θα σου έλεγα να ρώταγες κ στα γύρω πετ σοπ μήπως τους έχουν ενημερώσει ή έχουν κολλήσει αφίσες.
 
@Akanthillis το πρώτο που θα κάνω μόλις βρεθεί καποιος
[automerge]1680369535[/automerge]
δεν τον έχω βρει εγώ ακριβώς. τον βρήκε φίλικο ζευγάρι στη Θεσσαλονίκη. με ρώτησαν και τους βοηθάω να τον συντηρήσουν μέχρι να βρεθεί ο ιδιοκτήτης...παράλληλα βοηθάω να βρεθεί. αν βρεθεί κάποιος εννοείται πρέπει να μου πει στοιχεία δαχτυλιδιού.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@MARY58
καλησπερα.
Εδωσα απλα το link για το parrot alert. Εδωσα τα πρωτα αποτελεσματα ενος search που δεν ηταν απαραιτητο να κανω εγω.
Δεν εχω να δωσω αντιστοιχα link για facebook ομαδικες
Υπαρχει και κομματι του site για found αν θελει καποιος που εχει βρει ελευθερο να το αναφερει

Νομιζω σε αντιστοιχες ερωτησεις το parrot alert εχει αναφερθει δεκαδες φορες.Διαφωνεις ?

 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
@φιλομαθης τι να διαφωνώ; Μακάρι να είχα fb κ να βοηθούσα ψάχνοντας ανακοινώσεις εκεί. Απλά φάνηκε ότι ενημερώνεις για τις συγκεκριμένες απώλειες παπαγάλων.
@VagelisRico Ελπίζω να βρεθεί ο ιδιοκτήτης του ζωντανού αλλά στην χειρότερη που δεν βρεθεί, το φιλικό σου ζευγάρι είναι διατεθειμένο να τον κρατήσει; Είναι σε καλή κατάσταση το πουλάκι;
 
@MARY58 δεν ξέρω αν είναι διατεθειμένοι να τον κρατήσουν. ας δούμε μήπως βρουμε κάτι και θα αποφασίσουν.το πουλί είναι σε πολύ καλή κατάσταση και πολύ φιλικό....δεν είναι τρομαγμένο....σα να τους ξέρει χρόνια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Back
Top