Γενικά Βρήκα αίμα στο κλουβί

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης volvog
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

volvog

PB New Member
Εγγραφή
8 Μαϊ 2018
Μηνύματα
24
Πόλη
Περαία
σημερα το πρωι η καναρινα ειχε ενα χτυπημα αναμεσα στα ματια τι κλουβι ειχε αιματα το πανι ηταν πεσμενω κατω την εχω με τον ασενικο εδω και πολη καιρο και δεν μαλονουν τα εχω εξω στο μπαλκονι
 
Πως είναι τώρα τα πουλιά;
ειχε ενα χτυπημα αναμεσα στα ματια
Μπορείς να βάλεις μι φωτογραφία;
τι κλουβι ειχε αιματα
Σε ποια σημεία; .. Βάλε φωτό
το πανι ηταν πεσμενω κατω
Τι πανί ήταν αυτό και όταν λες πεσμένο κάτω τι ακριβώς εννοείς;
 
Είναι στη δουλειά φώτο θα βγάλω το βράδυ αλλά δεν μπορώ να την στηλών προσπάτησα και αλήξη φορά να στηλως το πανηγύρι είναι αυτό που τα σκεπάζω να στο μπαλκονη
 
missing-image.png


το πανι ειναι αυτο που τα σκεπαζω και τα εχω εξω στο μπαλκονη τα πουλια ειναι ηρεμα και το αρσενικο τραγουδαει στεναχορεθικα πολη τι να το συνεβη

missing-image.png
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Ίσως να ναι επίθεση από αρπακτικό.. Φαγωμενο φαινεται εκει
 
αυτο πηστευω και εγω αποκληεται να το εκανε το αρσενικο
 
Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τόση μεγένθυση ώστε να καταλάβω αν έχει σπυρί, πληγή, του λείπει κομμάτι ή ό,τι τέλος πάντων έχει...
 
Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τόση μεγένθυση ώστε να καταλάβω αν έχει σπυρί, πληγή, του λείπει κομμάτι ή ό,τι τέλος πάντων έχει...
Αν εχει σπυρι γυ να βρει τοσο αιμα σσ κλουβι κ πετσετα; Παιδια εγω λεω αρπακτικο... Βρηκες μηπως το κλουβι στραβα; Καμια πανα σκισμενη;
 
Ίσως κάτι να τρόμαξε το βράδυ και να πετάρισε η κανάρα και να χτύπησε κάπου και απο το πέταγμα να έφυγε και το πανί.
Αν είχε κάνει επίθεση αρπακτικό αποκλείεται να τραγουδούσε ανέμελα το αρσενικό.
Θα είχαν πάθει ένα μικρό σοκ... Πιστεύω.
 
Back
Top