Φροντίδα Βρήκα υγραντήρα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jk21
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jk21

PB Member
Εγγραφή
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.756
Πόλη
Περιστέρι
σε επισκεψη μου στο "plus" περιστεριου ειδα οτι εχει φερει (με τις προσφορες των λιγων ημερων, οχι σταθερο προιον) εναν υγραντηρα(υφγραντηρα γραφουν στην πινακιδα αλλα τετοια λεξη δεν ξερω, απο αυτα που διαβασα για υγραντηρα τον καταλαβαινω) στην τιμη των 10 ευρω.χαρακτηριστικα λειτουργιας δεν τα συγκρατησα. Εχω επισυναπτομενη φωτο αλλα στα χαρακτηριστικα ειναι θολη. Ειναι made in germany. Εγω τα καναρινια τα εχω εξω γιαυτο δεν τον αγορασα. Δεν τον εχω ανοιξει λοιπον γιανα εχω και σιγουρη γνωμη. Παντως ξερω οτι οπως και στο λιντλ αν δεν σου κανει καποιο προιον το επιστρεφεις με την αποδειξη και παιρνεις τα χρηματα
 

Συνημμένα

  • Image0059.webp
    Image0059.webp
    10,8 KB · Προβολές: 110
  • Image0060.webp
    Image0060.webp
    6,4 KB · Προβολές: 75
καρπενησιου με δερβενακιων γωνια.στριβεις απο θηβων στη δερβενακιων και στη γωνια βρισκεις το plus. Ειναι μετα τα εκατοδενδρα και πριν την τζον κεννεντυ. Επισυναπτω χαρτη.υπαρχει και ιστοσελιδα για αλλες περιοχες αλλα αυτη την στιγμη ειναι κλειστη δεν ξερω γιατι. Κατι αλλαζουνε φαινεται
http://
 

Συνημμένα

  • 11.gif
    11.gif
    158,7 KB · Προβολές: 61
  • Like
Αντιδράσεις: City
Ειναι αυτο που κανει την ατμοσφαιρα στο χωρο που το εχεις πιο υγρη; Δεν εχω ξαναδει και σκεφτομουν κι εγω να παρω εναν. Για τα τροπικα και εξωτικα κυριως πουλια εχω διαβασει οτι ειναι παρα πολυ καλο!
 
ναι Ανεστη, κανει και αν εχεις φυτα εσωτερικου χωρου που λογω καλοριφερ και αircondition(μειωνουν την υγρασια) χαλανε. Επισης τα μωρακια χρειαζονται μη ξηρη ατμοσφαιρα και κυριως εδω πονταρουνε οσοι τον πουλανε. Αλλα "plus" στην πατριδα(βολο)μεχρι πριν 1 μηνα δεν ειχε απο οτι ξερω.
 
Back
Top