Γενικά Γεια σας, είμαι η Νταίζη

Maria Pol

PB New Member
Εγγραφή
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
334
Πόλη
Θεσσαλονικη
Ήρθε λοιπόν η ώρα να σας συστήσω το μικρό μου ταρζανάκι την Νταίζη! (Νταίζη γιατί μοιάζει με μικρό παπάκι 🥰)
Ένα κοριτσάκι υγιέστατο και μέσα στην ενέργεια ,που δοκιμάζει τα πάντα από φαγητό και μασουλάει τα ΠΑΝΤΑ μέσα στο κλουβί της.Είναι ατρόμητη,δεν φοβάται να πλησιάσει μεγάλα ή πολύχρωμα αντικείμενα.
Όλα τα παραπάνω φυσικά οφείλονται στον @Geokilkis ,που με σωστή φροντίδα και πολλή αγάπη μεγαλώνει όλα του τα μικρά!!
Επίσης τον ευχαριστώ που μου εμπιστεύτηκε ένα από τα υπέροχα πλασματάκια του και υπόσχομαι να της προσφέρω μια όμορφη ζωή!🥰
Ανεβαίνει στο χέρι για να πάρει λιχουδιές αλλά ακόμα δεν είναι 100% χαλαρή ,όμως κάθε μέρα κάνουμε πρόοδο!!
Έχω τραβήξει πολλά βίντεο αλλά σε κανένα δεν την πρόλαβα να "γρυλίζει" στην κούνια της (πριν της επιτεθεί)που αγαπάει πολύ.@MARY58 μου θύμισε τον Σοφοκλή σου!! Τον αντιγράφει 🥰🤣
Και κάποιες φώτο από το παλατάκι της πριν έρθει στο σπίτι η πριγκίπισσα. Το μόνο που έχει αλλάξει,είναι στην αριστερή πατήθρα που έβγαλα το κορδόνι γιατί το μασούσε!
 

Συνημμένα

Να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στη Μαρία για την εμπιστοσύνη της και να τη συγχαρώ γιατί και η πρώτη κούκλα της είναι για διαγωνισμό, χάρη φυσικά στη φροντίδα που της παρέχει.
Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου και οι 3 σας να γίνεται οι καλύτερες φίλες.
Σταδιακά θα αναδείξει όλο το ταλέντο της και δεν θα ξεκολλά από πάνω σου και θα κάνει τα γνωστά ζογκλερικα.
 
Σταδιακά θα αναδείξει όλο το ταλέντο της και δεν θα ξεκολλά από πάνω σου και θα κάνει τα γνωστά ζογκλερικα.
@Geokilkis ανυπομονώ γι'αυτή την στιγμή 🥰 και για την ώρα που θα γνωριστούν τα κορίτσια κι εύχομαι να τα πάνε καλά!!

και να τη συγχαρώ γιατί και η πρώτη κούκλα της είναι για διαγωνισμό,
Ναι το κορίτσι μου είναι μια θεά,όχι ότι η μικρή πάει πίσω...🥰
 
@Anna Maria Mp σ' ευχαριστώ,είναι 2,5 μηνών!!
Αχ η τσουπρα ,είναι μικρουλα!! Αν δεν ειχα πει στον Πίτερ ότι θα είναι για παντα παρθενος, θα την θέλαμε πολυ άνετα για νυφη!!! 🥰😜 χαχα
Να την χαίρεσαι και πάλι Μαρία !!
Πολυ θα ήθελα νά δω οταν μπορέσεις και αλλά βιντεάκια της!! 😍
 
Back
Top